איך להגדיל עוקבים באינסטגרם

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בין שאנחנו אוהבים את זה ובין שלא, ההצלחה בעולם הרשתות החברתיות תלויה בעיקר במידת החשיפה – ככל שהחשיפה שלנו גדולה יותר, כך נוכל לייצר יותר אימפקט ובמידה ומדובר בעסק כלכלי, האימפקט הזה יתורגם לרווח כלכלי. לא לחינם, האתגר המשמעותי ביותר, שרובם המכריע של בעלי החשבונות ברשתות החברתיות לא מצליח לפצח הוא הגדלת מספר העוקבים. בשורות הבאות נסביר לכם איך להגדיל עוקבים באינסטגרם ומהן הסיבות המרכזיות שבגינן כנראה, לא הצלחתם לעשות זאת עד כה.

עוד לפני שנסביר איך להגדיל עוקבים באינסטגרם, בואו נבין מדוע זה לא קורה באופן טבעי ומדוע נדרשת השקעה מיוחדת סביב השגת מטרה זו.למה זה לא עבד לכם עד היום?

עוד לפני שנסביר איך להגדיל עוקבים באינסטגרם, בואו נבין מדוע זה לא קורה באופן טבעי ומדוע נדרשת השקעה מיוחדת סביב השגת מטרה זו. משתמשי הרשתות החברתיות חשופים לתוכן אינסופי מכמות אינסופית של מקורות. איך שלא נסובב את זה, כל משתמש אינסטגרם מגיע בסוף לנקודה בה חלק ניכר מהתוכן אליו הוא נחשף הופך עבורו למעמסה והוא פשוט מתנתק ממה שלא משרת אותו ומתמקד במה שכן. אם עד כה לא הצלחתם להגדיל את מספר העוקבים שלכם באינסטגרם זה אומר שיותר אנשים בחרו להתנתק מכם או להתעלם מכם מאשר להתחבר אליכם, אבל יותר מכל זה אומר שלא הגעתם למספיק אנשים מלכתחילה.

הסיבות לכך הן רבות ומגוונות ובראשן: אתם לא מפרסמים באופן עקבי, התוכן שלכם לא מעודד מעורבות (Engagement) מצד העוקבים, התוכן שלכם פשוט משעמם או נטול ערך למשתמשים, אתם לא משתמשים בסטוריז ובהאשטג, אתם פועלים בתוך בועה משלכם ולא משתפים פעולה עם חשבונות אחרים ברשת, אתם יותר מדי מכירתיים ופחות מדי אותנטיים, אתם מחפשים קיצורי דרך בדמות קניית משתמשים ולייקים במקום יצירתם בצורה אורגנית. כל אחד מאלה יכול לפגוע בפוטנציאל הגדלת העוקבים שלכם ואם אתם נכשלים בכמה מהם או בכולם, סביר להניח שהחשבון שלכם הוא די בודד ונסתר.

 

אז מה עושים – איך להגדיל עוקבים באינסטגרם? ובכן, ממש עוד מעט תוכלו לקרוא על שורה של צעדים קונקרטיים באמצעותם תוכלו להגדיל את מספר העוקבים שלכם ולא רק באינסטגרםאז מה עושים – איך להגדיל עוקבים באינסטגרם?

ובכן, ממש עוד מעט תוכלו לקרוא על שורה של צעדים קונקרטיים באמצעותם תוכלו להגדיל את מספר העוקבים שלכם ולא רק באינסטגרם. יחד עם זאת, מעל כל הצעדים האלה חייבת להיות גישה נכונה שלכם לפעילות שלכם ברשתות החברתיות. בגדול, אתם אמורים ליהנות מהפעילות שלכם באינסטגרם, מהמעורבות של המשתמשים, מהקשר שלכם איתם, מהיכולת שלכם להעניק להם ערך אמיתי, להיות קשובים להם ולסייע להם ליהנות מהאינטראקציה איתכם. למרבה הצער, מרבית בעלי החשבונות ברשתות החברתיות מאמצים בדיוק את הגישה ההפוכה – איך לגרום לאחרים לאהוב אותי במקום איך לאהוב את האחרים. אז תחילה, חשוב מאוד לאמץ את הגישה הנכונה ולפיה הערך שאתם מצפים לו יגיע אליכם רק אם תספקו אתם בעצמכם את הערך שמצפים לו אחרים. אם תוכלו לאמץ את הגישה הזאת, לא תצטרכו עוד אף הנחיה אחרת כדי לדעת בעצמכם איך להגדיל עקובים באינסטגרם.

ובכל זאת, גישה זה לא מספיק וצריך גם ידע קונקרטי בהפעלת חשבון אינסטגרם במטרה עם הגישה הנכונה והקפדה על צעדים קונקרטיים אלה, תוכלו אתם בעצמכם להסביר לאחרים איך להגדיל עוקבים באינסטגרם.למקסם את מספר העוקבים, אז הנה הם הכלים שיסייעו לכם לעשות זאת:

  • היו עקביים – פרסמו לפחות פעם ביום. זה נקרא לשמור על קשר, להיות שם
  • האשטג – האשטגים הם כלי קידום הכרחי באינסטגרם ולכן אתם רוצים ללמוד את התחום ולהתחיל לשלב האשטגים בכל פוסט שאתם מעלים. תוכלו לקרוא מחקרים טובים שיספרו לכם כמה האשטגים נכון לשלב בכל פוסט ואילו האשטגים נכונים לכם
  • פנו לכל החושים – טקסט, וידאו, תמונות, לייב, סטוריז – פעלו בכל הערוצים כל הזמן, פגשו את העוקבים שלכם בכל מקום ובכל הצורות
  • תוכן גולשים – פרסמו תוכן של העוקבים שלכם, בקשו מהם לשלוח לכם תוכן בנושא רלוונטי ופרסמו את התכנים הנבחרים – מגביר מעורבות וחיבור רגשי
  • נתחו את עצמכם כל הזמן – השתמשו באנליטיקס של אינסטגרם, בדקו מה העוקבים שלכם אוהבים, על מה אתם מקבלים הכי הרבה צפיות ולייקים, באילו שעות פעילים העוקבים שלכם וכן הלאה. כך תוכלו לדייק את התכנים שלכם ואת מועד הפרסום שלהם למקסימום חשיפה ומעורבות.
  • נוכחות ברשתות חברתיות – הפעילות חשבונות מקבילים ברשתות חברתיות נוספות ואספו עוקבים שאולי מתקשים למצוא אתכם באינסטגרם
  • שתפו פעולה עם חשבונות אחרים שרלוונטיים לפעילות שלכם
  • דברו בגובה העיניים – הגיבו, עקבו ועשו לייק לאחרים, ממש כפי שאתם רוצים שיעשו לכם

עם הגישה הנכונה והקפדה על צעדים קונקרטיים אלה, תוכלו אתם בעצמכם להסביר לאחרים איך להגדיל עוקבים באינסטגרם.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה ביותר ביותר בתחום קניית עוקבים לרשתות חברתיות, כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים לרשתות חברתיות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם