איך להעלות את העוקבים באינסטגרם

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

כמי שמנהלים פעילות עסקית על גבי האינסטגרם ומשתמשים בפלטפורמה להגברת החשיפה של העסק מול קהל היעד, זה הכי לגיטימי לשאול איך להעלות את העוקבים באינסטגרם. יחד עם זאת, שאלה זו יכולה להסתיר מאחוריה גישה שגויה, שעלולה להיות הסיבה שבגללה לא הצלחתם לעשות את זה עד היום. אז מהי הגישה השגויה שמסתתרת מאחורי שאלה זאת, מהי הגישה הנכונה שחשוב שתאמצו ומהם הצעדים הקונקרטיים שיסייעו לכם להגדיל את מספר העוקבים שלכם באינסטגרם? על כל אלה תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

זה הכי לגיטימי לשאול איך להעלות את העוקבים באינסטגרם. יחד עם זאת, שאלה זו יכולה להסתיר מאחוריה גישה שגויהעוקבים הם לא מספרים

אם שמעתם כבר על הטכניקה של קניית עוקבים ולייקים ואתם לא ממש יודעים אם זה אפשרי, אז כעת אתם יודעים – זה לגמרי אפשרי וישנם גם עמודים עסקיים רבים שעושים זאת על בסיס קבוע. אלא שכל אותם עמודים עסקיים מגלים בסופו של דבר, שזאת לא הדרך. עוקבים באינסטגרם הם לא מספרים, אלא אנשים ששולטים באופן מוחלט בחוויה שלהם ברשתות החברתיות. קניית עוקבים יכולה לסייע לכם עד גבול מסוים ובסופו של דבר, אסור לשכוח שמדובר בעוקבים פייק שבפועל לא מוסיפים לכם שום ערך קונקרטי. מה שאתם צריכים זה יותר עוקבים בשר ודם וכדי למצוא אותם, יהיה עליכם להתייחס אליהם בדיוק כך – עוקבים בשר ודם.

 

יצירת עניין, ערך ומערכת יחסים

הדבר החשוב ביותר שצריך להבין כל מי שמנסה לגלות איך להעלות את העוקבים באינסטגרם הוא, שהעוקבים עוקבים אחרי מי שמוסיף להם ערךהדבר החשוב ביותר שצריך להבין כל מי שמנסה לגלות איך להעלות את העוקבים באינסטגרם הוא, שהעוקבים עוקבים אחרי מי שמוסיף להם ערך, אחרי מי שמעניין אותם ואחרי מי שגורם להם להרגיש טוב. המשמעות המרכזית של אמת פשוטה זו היא שאת דף האינסטגרם שלכם אתם רוצים לנהל מנקודת המבט של העוקב הטיפוסי ולא מנקודת המבט שלכם. אתם כמובן רוצים יותר עוקבים, יותר הכנסות, יותר חשיפה ויותר נוכחות. העוקבים שלכם רוצים דבר אחר לגמרי – הם מחפשים עניין, הם מחפשים ללמוד, ליהנות, להתפתח, לגלות, להבין, להרגיש. כל פעולה שאתם עושים באינסטגרם, צריכה על כן לנבוע מנקודת המבט של העוקב הטיפוסי תוך התעלמות מוחלטת מנקודת המבט שלכם. כשתצליחו לעשות את זה, תגלו שמספר העוקבים באינסטגרם הוא מספר שעולה מעצמו ולא מספר שמעלים אותו.

ויש גם כמה צעדים קונקרטיים שחשוב לבצע

כדי לדעת איך להעלות את העוקבים באינסטגרם, עליכם להכיר גם את רזי הרשת החברתית ובשורות הבאות נביא בפניכם מספר צעדים חשוביםאחרי שאמרנו את כל זה, כדי לדעת איך להעלות את העוקבים באינסטגרם, עליכם להכיר גם את רזי הרשת החברתית ובשורות הבאות נביא בפניכם מספר צעדים חשובים, שאם תיישמו אותם בצורה מוקפדת, תוכלו להתעורר בכל בוקר מחדש ולגלות שמספר העוקבים בדף שלכם עלה שוב. הכללים החשובים בהם עליכם לעמוד הם אלה:

  • השתמשו בכל הכלים של הרשת החברתית – פוסטים, סטוריז, לייב, וידאו, תמונות, טקסט – פגשו כל משתמש היכן שהוא אוהב לפגוש אתכם, גרו אצלו את כל החושים, היו שם בשבילו בכל עת ובכל צורה
  • השתמשו בהאשטגים – האשטג הוא אחד הכלים החשובים ביותר לקידום דפים ברשתות חברתיות בכלל, אבל במיוחד באינסטגרם. ישנם מדריכים שלמים שינחו אתכם איך לבחור את ההאשטגים, איך לקשר אותם לתוכן הפוסט, כמה האשטגים לפרסם בכל פוסט וכן הלאה. בגדול, כל פוסט שלכם צריך להיות מעוטר בכמה וכמה האשטגים וכעת רק נותר לכם לגלות כמה בדיוק ואילו.
  • צרו קשר והיו אותנטיים – שתפו, הגיבו, עשו לייק, החזירו עוקב, היו אותנטיים בתכנים שאתם מפרסמים, הימנעו משיווקיות ומכירתיות יתר. היעזרו במערכת היחסים הבינאישית שאתם יוצרים עם העוקבים שלכם בכדי להשיג את המטרות העסקיות שלכם ולא להיפך – אל תתנו לעוקבים שלכם את ההרגשה שהם מתנהלים מול עסק כי זה פשוט לא יעבוד לאורך זמן.
  • שתפו פעולה והיו נוכחים – שתפו פעולה עם דפים אחרים, חברו את עצמכם לשמות גדולים ולשמות שרלוונטיים לתחום הפעילות שלכם, הגבירו את החשיפה שלכם דרך דפים אחרים ותנו בתמורה את הערך שאותו אתם יודעים לתת בתחום הפעילות שלכם
  • היו עקביים – פרסמו בכל יום (לפחות פעם ביום) והראו לעוקבים שלכם שאתם שם בשבילם ולא שהם שם בכדי להמתין לכם שתחליטו לפרסם משהו.

אם תקפידו על כל אלה, כבר לא תצטרכו לשאול אף אחד איך להעלות את העוקבים באינסטגרם ואולי אף תוכלו להפוך בעצמכם למנטורים של אחרים ולהסביר להם איך עושים את זה כמו מאסטרים.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה ביותר ביותר בתחום קניית עוקבים לרשתות חברתיות, כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים לרשתות חברתיות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם