איך להעלות עוקבים אמיתיים באינסטגרם

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

רשת האינסטגרם הפכה מהר מאוד להפוך לאחת מאבני היסוד של התרבות האנושית, או לפחות זו המחוברת לרשת דרך הטלפוניםרצוי מאוד שתלמדו את כללי היסוד החשובים שיכולים לעזור לכם להגדיל את כמות העוקבים באינסטרגם. החכמים. אין כמעט מי שלא שמע עליה. מאות מיליוני בני נוער ומעריצים בכל רחבי העולם עוקבים בהתלהבות אחרי אושיות הרשת הכי מעניינות, ובמתרגשים בכל מה שכוכבי האינסטגרם הגדולים מפרסמים בסטורי שלהם לעיתים תכופות. הרשת מהווה פלטפורמה רווחית ומשגשגת למדי עבור כוכבי אינסטגרם בעלי עשרות ומאות אלפי עוקבים, וזה משהו שעסקים ועצמאיים רואים בו הזדמנות גדולה גם לפרסם מוצרים ושירותים, גם להתפרסם ולהגדיל את קהל הלקוחות הפוטנציאליים וגם לגרוף עוד רווחים לעסק.

למרות שהחיים של כוכבי האינסטגרם נראים נוצצים וקלים למדי, הם עושים עבודה די קשה לתחזק את הדף שלהם, שלא לומר על להתחיל אחד כזה מלכתחילה. השגת אלפי העוקבים הראשוניים והגרעין של המעריצים שיעקבו אחריכם באופן תמידי זו הבעיה הקשה.

ההתחלה תמיד קשה. למדו איך להקים ולתפעל עמוד אינסטגרם פעיל!השגת עוקבים אמיתיים ואורגניים ברשת האינסטגרם. זכרו, ככל שתשקיעו מאמץ בלמידת הטכניקות להגדלת הקהל שלכם, כך אתם תקבלו יותר הזדמנויות רווחיות ועסקיות בעתיד הלא רחוק.

במידה ואתם מעוניינים להקים ולתחזק עמוד אינסטגרם לעסק, לארגון, לחברה או עבור השם הפרטי שלכם באופן עצמאי, ואתם לא ממש יודעים איך ומאיפה להתחיל, רצוי מאוד שתלמדו את כללי היסוד החשובים שיכולים לעזור לכם להגדיל את כמות העוקבים באינסטרגם. במאמר זה תוכלו לחדד את האסטרטגיות שלכם לצורך השגת עוקבים אמיתיים ואורגניים ברשת האינסטגרם. זכרו, ככל שתשקיעו מאמץ בלמידת הטכניקות להגדלת הקהל שלכם, כך אתם תקבלו יותר הזדמנויות רווחיות ועסקיות בעתיד הלא רחוק.

למרות שניתן "לקנות" לייקים או עוקבים ברשת האינסטגרם, זה מאוד לא מומלץ וצפוי לכישלון. קנייה זו מבוצעת בדרך כלל בידי מותגים ולקוחות גדולים שרוצים להשיג יותר עוקבים במהירות ובדרך הקלה. קיצורי דרך כאלו לא שווים את זה כיוון שהאלגוריתם החכם של הרשת החברתית מעדכן ומתעדכן באופן קבוע ומוריד את הפופולריות של החשבונות הללו שבתשלום.

יתירה מכך – חשוב מאוד לזכור שהמספר הגולמי של העוקבים שלכם באינסטגרם בסופו של דבר לא בהכרח אומר יותר מדי, אם המספר הזה לא מייצג את גרעין האוהדים הקבועים, אלו שמבצעים גם את רוב הרכישות של המוצרים והשירותים של החברה או האדם בעל העמוד מספק. עוקבים אמיתיים שמבצעים רכישות, מבקרים בדפי הנחיתה השונים שלכם ועוקבים באופן תמידי אחרי המוצרים והסטורי שאתם מעלים הם אלו שיניבו לכם את עיקר הרווחים מהאינסטגרם.

כמה דרכים להגדיל את מספר העוקבים באינסטגרםאיך אנשים בכלל ידעו שהחשבון הספציפי הזה שייך למותג שלכם? לכם זה נראה מובן מאליו, אבל לא בהכרח לעוקבים

בצעו אופטימיזציה של חשבון האינסטגרם שלכם. עוד לפני שאתם בכלל צריכים להבין כיצד משיגים עוקבים, אתם צריכים לדעת איך לבצע אופטימיזציה מלאה לחשבון שלכם. זה אומר להפוך את עמוד האינסטגרם ל"דף הבית" ממש כמו אתר אינטרנט רגיל, עם כל המידע החשוב עליכם ועל מה שאתם מספקים, כולל תנאי התקשרות אם יש.

ללא ביוגרפיה מתאימה ומלאה, שם משתמש או עסק מלא או תמונת פרופיל מתאימה ואטרקטיבית, איך אנשים בכלל ידעו שהחשבון הספציפי הזה שייך למותג שלכם? לכם זה נראה מובן מאליו, אבל לא בהכרח לעוקבים. באינסטגרם, הביוגרפיה והתדמית של העמוד שלכם מהווים את היסודות לזיהוי אופטימלי של המותג שלכם.

דרך עמוד האינסטגרם תוכלו להוסיף לינקים לאתר האינטרנט הפרטי שלכם, במידה ויש כאלו. אם אינכם בטוחים לאן לקשר את הלינק, נסו דפי שיווק או מוצר הקשורים למילות מפתח, "האשטאגים" או קמפיינים של שיווק ספציפיים בחשבון האינסטגרם שלכם.

היצמדו לעולם התוכן שלכםאל תתנו לעוקבים שלכם לחכות לכם בכל פעם שתעלו סיפור חדש או עדכון לסטורי.

מומלץ מאוד להישאר בגבולות הגזרה של עולם התוכן אותו אתם מפרסמים. עוקבים אוהבים לעקוב באדיקות רק אחרי אנשים שנשארים נאמנים למוצר, לשירות ו/או לעולם התוכן אותו הם מציגים לעולם. אנשים לא אוהבים הפתעות וחוסר עקביות. במידה ואתם חברה שמשווקת מוצר או שירות, זה הרבה יותר פשוט. אבל אם אתם אנשים פרטיים בעלי עולם תוכן אחד ומעוניינים לעסוק בעוד תחומים, חשוב לעשות את זה בצורה חכמה. למשל, תוכלו לפתוח ערוץ שני מקביל שעוסק רק באותו עולם תוכן חדש וזאת מבלי לפגוע בקהל היעד של העמוד הראשון. לא מעט אושיות רשת עושים את זה ובכך זוכים לרקוד בשתי החתונות.

שמרו על עקביות בהעלאת התוכן. אל תתנו לעוקבים שלכם לחכות לכם בכל פעם שתעלו סיפור חדש או עדכון לסטורי. בחרו זמן מסוים במהלך השבוע או ביום בו אתם תשקיעו בהעלאת תכנים, סרטונים או כל דבר אחר על מנת לשמור על קשר תדיר עם קהל המעריצים שלכם שדרוכים לשמוע ממוצא פיכם.

שם קליט – ואתם להיטכמה דרכים להגדיל את מספר העוקבים באינסטגרם בצעו אופטימיזציה של חשבון האינסטגרם שלכם. עוד לפני שאתם בכלל צריכים להבין כיצד משיגים עוקבים

שמרו על קלות בזיהוי. קרי, תנו לעמוד שלכם שם קליט, קצר וקל לתפיסה. אפשר פשוט להציג את השם המלא שלכם, את שם החברה שלכם בעולם האמיתי או לבצע הלחמה בין השניים (זה קורה בדרך כלל כאשר השם משתמש תפוס). רצוי לבחור בשם משתמש ידידותי וקל לזיכרון עד כמה שאפשר, על מנת לאפשר לאנשים למצוא אתכם במידה ולא עשו "עוקב" אחריכם בזמן אמת, ורוצים להיזכר בתוכן שלכם.

רצוי בשם המשתמש שלא  להוסיף מספרים או תווים מיוחדים. במידה ויש לכם עמודים או ערוצים ברשתות חברתיות אחרות, יהיה זה נבון להשתמש באותו שם משתמש אחד לכולם על מנת לשמור על עקביות ולהקל על מלאכת החיפוש אחריכם.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה ביותר ביותר בתחום קניית עוקבים לרשתות חברתיות, כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים לרשתות חברתיות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם