איך להעלות עוקבים באינסטגרם ולמה כדאי לעשות את זה?

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

איך להעלות עוקבים באינסטגרםכל התחום של קידום אתרים ועסקים ברשתות החברתיות מבוסס על העלאה מתמדת ועקבית של מספרי הלייקים והעוקבים אחרי העמודים העסקיים. בעל העסק והמקדם שמבצע את עבודת השיווק הדיגיטלי רוצים שיהיו לעמוד כמה שיותר עוקבים, שכן מספר גבוה מצביע על כך שהתוכן שעולה לעמוד הוא תוכן מקצועי, רציני וענייני שמושך את קהל היעד ומעניין אותם. יחד עם זאת, לא מעט בעלי עסקים ממשיכים לשאול את עצמם כל הזמן איך להעלות עוקבים באינסטגרם ובהחלט גם לשאלה זו יש תשובות. כיום אפשר להעלות את מספר העוקבים בצורה יזומה בלי לחכות שהם יגיעו מעצמם ויהפכו לעוקבים.

 

למה בכלל לחפש דרכים איך להעלות עוקבים באינסטגרם?

חשוב להבין שלמספר העוקבים יש חשיבות לנראות של העמוד ולדרך המחשבה עליו מבחינת הגולשים המזדמנים. כאשר יגיע גולש שמתעניין בעסק או במותג המדובר – הדבר הראשון שהוא יבדוק זה כמה עוקבים יש לעמוד, כלומר מה מספר העוקבים שכבר בחרו לעקוב אחרי התוכן והפוסטים שמועלים. מספר גבוה יעזור לשכנע גם אותו להפוך לעוקב. מסיבות אלה כל בעל עסק וכל מי שמקדם עמודים ברשתות החברתיות שואלים את עצמם איך להעלות עוקבים באינסטגרם ובהחלט יש לכך כמה אפשרויות מעשיות שצריך להכיר ולבחור לבצע אותן.

אז איך להעלות עוקבים באינסטגרם – הלכה למעשה

יש שתי דרכים להגדיל את מספר העוקבים של עמוד עסקי באינסטגרם. השיטה שקשורה באסטרטגיית התוכן היא העלאה של תוכן אמיתי, שמתאים למותג ולשפה העסקית, לאופן השיווק ולדרך שבה העסק נמצא בקשר יומיומי עם הלקוחות והעוקבים שלו ממילא. חשוב להבין שבדרך זו זה לוקח לא מעט זמן וצריך לפעול על פי תוכנית מסודרת. הדרך השנייה היא קנייה של עוקבים, כלומר העלאה יזומה של מספר העוקבים על ידי תשלום לחוות שרתים. כיום יש לא מעט מדרגות שמתוכן אפשר לבחור את מספר העוקבים הרצוי לפי המחיר שצריך לשלם. ככל שרוצים מספר עוקבים יותר גבוה אמנם המחיר עולה אך באופן מצטבר המחיר הממוצע ירד לכל עוקב.

 

למה בכלל כדאי להעלות את מספר העוקבים?

כאמור, עמוד עסקי שיש בו מספר גבוה של עוקבים ייראה טוב, ייראה רציני וייראה מאד מקצועי וברמה גבוהה. עוד לפני שיעיין בתוכן שכבר הועלה – הגולש האקראי יבדוק מיד עם הגיעו לעמוד את מספר העוקבים. כאשר בעל עסק שואל את עצמו איך להעלות עוקבים באינסטגרם הוא מתכוון לכך שהמספר יהיה משכנע וסביר כך שהגולשים האקראיים שיגיעו לעמוד לא יחשבו שמדובר בתכסיס או בפעולת עורמה, אלא יאמינו שאכן זה מספר העוקבים האמיתי של העמוד. מספר גבוה ישכנע את הגולשים להפוך להיות עוקבים בעצמם.

 

מספר עוקבים – המראה של העמוד העסקי

שאלה כמו איך להעלות עוקבים באינסטגרם לא נשאלת אך ורק בנוגע לעוקבים באינסטגרם אלא גם עבור עמודים עסקיים בכל הרשתות החברתיות – מי שיש לו עמוד בפייסבוק ירצה כמה שיותר לייקים ועוקבים, מי שיש לו ערוץ ביוטיוב ירצה כמה שיותר מנויים וכך גם מי שמפרסם בטיק טוק. המספרים האלה נותנים לעמוד מעמד בקרב הגולשים והלקוחות, שכן כיום בעידן של שיווק דיגיטלי די אגרסיבי, חלק מהגולשים הפכו לחשדניים והם לא ממהרים להפוך לעוקבים או ללחוץ לייק לפני שישכנעו אותם באופן סופי שאכן כדאי ושווה להפוך לעוקבים של עמוד זה או אחר. מכאן שמספר העוקבים הוא נתון מהותי שחשוב לשים אליו לב.

 

העלאת מספר עוקבים כחלק משיווק וקידום

חשוב מאד להבין שיש סיבה למה כדאי להעלות את מספר העוקבים אחרי העמוד העסקי ולכן מומלץ לחשוב היטב על ההשלכות והמשמעות של פעולה זו. אם רוצים להעלות את מספר העוקבים האמיתיים בעזרת קניית מספר גבוה של עוקבים – הרי שאי אפשר יהיה לאכזב אותם לאחר מכן ויהיה צורך להמשיך ולקדם את העמוד בתוכן ענייני ומקצועי. דבר נוסף ולא פחות חשוב הוא הדעה שתיווצר בקרב העוקבים החדשים וצריך יהיה לשמור עליה ולדאוג שהיא תהיה חיובית. מומלץ שהעלאת מספר העוקבים תתבצע כחלק מובנה מאסטרטגיית השיווק וכך יהיה קל יותר להמשיך ולהציע תוכן דיגיטלי מעניין לעוקבים הוותיקים והחדשים כאחד.

 

איפה ואיך מעלים את מספר העוקבים?

כאמור, על מנת לקנות מספר גבוה של עוקבים צריך למצוא את הדרך הנכונה לעשות את זה, וכמובן הכי זולה שאפשר. מקדמי האתרים מכירים את חוות השרתים שדרכן אפשר לקנות מספרים מרשימים של עוקבים וכך בתשלום של כמה מאות שקלים אפשר להפוך את העמוד לכזה עם כמה אלפים אפילו. יחד עם זאת, אם כבר שואלים איך להעלות עוקבים באינסטגרם חשוב לבחור במספר עוקבים סביר שהגיוני שיהיה לעמוד על פי גודל קהל היעד שלו, שכן מספר גבוה באופן מוגזם לא ייראה אמין והגולשים האקראיים יוכלו לזהות שמדובר בניסיון למשוך אותם, מה שדווקא ירחיק אותם. מכאן שחשוב לבחור בתבונה את המספר שרוצים לקנות.

כמה עולה לקנות עוקבים?

כפי שצוין – יש מדרגות שונות ואפשר לבחור מתוך אינספור אפשרויות של מספרי עוקבים. חשוב לשים לב שבוחרים בעוקבים לאינסטגרם ולא לפייסבוק או לטיק טוק ותמיד מומלץ לבדוק את המחירים והמספרים בכמה אתרים של שרתים. כך אפשר יהיה לבחור את המחיר הכי טוב, שכן אם ממילא עומדים לשלם עבור המספר החדש אז כמו בכל תחום אחר – גם כאן יש חשיבות לסקר שוק ולמציאת המחיר הכי אטרקטיבי וכדאי. הבדלי המחירים יכולים להיות משמעותיים ואין סיבה לשלם יותר עבור אותו מספר של עוקבים.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה ביותר ביותר בתחום קניית עוקבים לרשתות חברתיות, כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים לרשתות חברתיות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם