איך להשיג עוקבים בחינם

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

איך להשיג עוקבים בחינםהרשתות החברתיות בכלל ורשת האינסטגרם בפרט הפכו להיות חלק בלתי נפרד מחיינו כאשר כיום כמעט לא קיים אדם שאין לו פרופיל ברשת האינסטגרם אותו הוא מתחזק באופן שוטף באמצעות העלאת תכנים אישיים מחיי היום יום שלו, מהעבודה שלו, חופשות ועוד מגוון רב של רגעים משמחים. מה שמעסיק אותנו בדרך כלל בתור אנשים שמתחזקים פרופיל אינסטגרם הוא איך להשיג עוקבים בחינם מבלי לשלם על כך כסף. חברות רבות מוכרות עוקבים מזוייפים שאחורי אותם פרופילים לא עומדים אנשים אמיתיים אלא בוטים למשל ומה שאנו נראה בשורה התחתונה באותו פרופיל שרכש עוקבים בתשלום היא כמות עוקבים גדולה אך לא יהיה מדובר בעוקבים פעילים ברוב המקרים. לכן, השאיפה של כל פרופיל, בין אם הוא פרופיל של אדם פרטי או פרופיל של חברה או מותג תהיה השגת עוקבים אמיתיים ולכן השאלה שתעסיק את רובם תהיה איך להשיג עוקבים בחינם. ישנם מספר דרכים שיעזרו לנו להשיג עוקבים בחינם לפרופיל שלנו כאשר כולם עוסקות בפעילות אורגנית יום יומית בפרופיל שלנו ועליהן נסביר במאמר הבא.

 

פרופיל מעניין

ראשית חשוב מאוד שהפרופיל שלנו יהיה כזה שמייצר תוכן לעוקבים שלו על בסיס קבוע שכן בסופו של דבר כולנו נמצאים באינסטגרם על מנת שנוכל לצרוך תכנים, ולכן אם יש פרופיל שמעניין אותנו, אנו נרצה שהוא ייצר תוכן באופן קבוע ולא יעלם לנו לשבועיים אחרי פרסום פוסט או סרטון רילס. מעבר לכך שעלינו לייצר תוכן באופן תדיר ושוטף עלינו לדאוג שאותו תוכן יהיה מעניין ואיכותי. תוכן איכותי יכול להיות פוסט עם ערך מוסף עבור העוקבים שלנו כמו למשל המלצה על דבר מה, תמונה של נוף מעניין או כל דבר אחר שמצתלם טוב ויכול לגרור לייקים או תגובות חיוביות. דבר שמושך מאוד את תשומת הלב של עוקבים חדשים הוא העלאת סרטוני רילס שבדרך כלל משלבים תוכן איכותי עם ערך לגולש אותו נגיש בעזרת סרטון שמצתלם טוב ומביא טראפיק לעמוד שלנו. מעבר לכך פוסטים עם מידע גם יכול לעניין את הגולשים ולגרור שיתופים או תיוגים של אנשים שלא עוקבים אחרי הפרופיל, דבר שיכול לסייע להם בהשגת עוקבים.

שיתופי פעולה

אם שאלתם את עצמכם איך להשיג עוקבים בחינם ובצורה יעילה, כנראה ששיתופי פעולה היא הדרך הטובה ביותר מבין כולם. שיתופי פעולה יכולים להיות עם מגוון רב של פרופילים אחרים כאשר האופציה הטובה ביותר היא שיתוף פעולה עם גוף מסחרי בתחום בו העמוד שלנו פועל. כך למשל אם העמוד שלנו הוא עסק של אירועי שף בוטיק אז שיתוף פעולה עם חברת סכיני מטבח למשל יכול לעלות לנו את כמות העוקבים מתחום האוכל והקולינריה היות ועוקבים של אותה חברת סכינים למשל יחשפו אלינו ואל הפוסט המשותף שהכנו עם חברת הסכינים שכנראה יופיע גם בעמוד שלנו וגם בעמוד של חברת הסכינים. סוג נוסף של שיתוף פעולה שיעזור לנו באיך להשיג עוקבים בחינם יכול להיות שיתוף פעולה עם עמוד אחר שעוסק בתחום האוכל והקולינריה. כך למשל באותו פוסט משותף אנו נזכה לחשיפה בעמוד האחר שעימו ערכנו שיתוף פעולה שיכול להיות עמוד של שף אחר, עמוד של מסעדה או כל דבר אחר בתחום הקולינריה. השיתוף פעולה יביא לעמוד שלנו טראפיק של גולשים שאוהבים את התחום ועוקבים אחרי העמוד השני איתו ערכנו את השיתוף פעולה, אותם עוקבים יחשפו לתכנים שמופיעים אצלנו בפרופיל וחלקם כמובן יהפכו לעוקבים שלנו

 

תיוגים נכונים

דבר נוסף שחשוב מאוד באיך להשיג עוקבים בחינם אלו הם התיוגים שנעשה לפוסטים אותם אנו נפרסם בפרופיל שלנו. כך למשל, אם ניקח שוב את הדוגמא של הפרופיל של השף שלנו, כאשר נעלה פוסט בתחום האוכל חשוב מאוד להכניס תיוגים נכונים לפוסט. תיוגים נכונים משמעותם תיוגים שאנשים חיפשו או תיוגים פופולריים מעולם הקולינריה. כאשר נשזור בפוסט אותו אנו מעלים תיוגים נכונים, כך יותר אנשים ופרופילים רלוונטיים יחשפו לעמוד שלנו ונזכה לעוקבים רלוונטיים יותר שמחפשים תיוגים מהתחום שלנו. לכן, לפני שאני מעלים פוסט חשוב לבצע מחקר קטן של איזה תיוגים נכון יהיה לשים בפוסט שגם פופולריים בחיפושים וגם רלוונטיים לעולם האוכל.

תחרות נושאת פרסים

דבר חשוב נוסף באיך לעלות עוקבים בחינם הוא לבצע תחרות נושאת פרסים, כאשר ניתן לבצע את אותם תחרות במסגרת שיתוף פעולה עם פרופיל של חברה או מותג. התחרות תעלה את החשיפה של הפרופיל שלנו כי בסופו של דבר חלוקה של פרס תמיד תביא טראפיק לעמוד שלנו וגם חשוב מאוד שאחד התנאים לזכייה בפרס יהיה לתייג מספר חברים. כאשר העוקבים שלכם מתייגים חברים אחרים ברוב המקרים יהיה מדובר באנשים שלאו דווקא עוקבים אחרי הפרופיל שלכם וכתוצאה מאותו תיוג הם יחפשו לפרופיל שלכם ואם הוא יעניין אותם מספיק הם גם יהפכו לעוקבים שלכם. בשורה התחתונה ישנן דרכים רבות איך להשיג עוקבים בחינם ורובם אכן איכותיות ויביאו לנו עוקבים לפרופיל שלנו ולכן אם החלטתם ללכת בדרך מסויימת חשוב שתתמידו בה כדי שאכן תראו עליה בכמות העוקבים

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה ביותר ביותר בתחום קניית עוקבים לרשתות חברתיות, כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים לרשתות חברתיות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם