איך להשיג עוקבים בטוויטר

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אחד הנושאים היותר מדוברים בשנים האחרונות, הוא כל הנושא של עוקבים ברשתות החברתיות. אין היום עסק שלא מבין ויודע אתכמו בכל רשת חברתית, מי שיש לו חשבון טוויטר מעוניין שיהיו לו כמה שיותר עוקבים, אחרת הוא שולח מסרים לריק. לכן, רבים שואלים איך להשיג עוקבים בטוויטר. החשיבות של ניהול פרופילים ברשתות חברתיות כמו טוויטר, פייסבוק ואינסטגרם. הפעם בחרנו לעסוק דווקא ברשת החברתית טוויטר. למעשה, טוויטר היא אחת מהרשתות החברתיות המוכרות, הייחוד שלה הוא בשליחת מסרים טקסטואלים בלבד, עד 280 תווים, כאשר היא מבוססת על הקונספט של הודעות אס אמ אס. בשונה מרשתות חברתיות אחרות המבוססות על פוסטים ארוכים, סטוריז, תמונות, סרטונים, מוזיקה, כאן מדובר במלל נטו. כלומר, בכל פעם שאתם שולחים טוויט בטוויטר, כל מי שעוקב אחריכם יוכל לראות את מה ששלחתם. כמו בכל רשת חברתית, מי שיש לו חשבון טוויטר מעוניין שיהיו לו כמה שיותר עוקבים, אחרת הוא שולח מסרים לריק. לכן, רבים שואלים איך להשיג עוקבים בטוויטר. מי שמצליח להבין איך להשיג עוקבים בטוויטר, יכול להשתמש בחשבון שלו להפצת מסרים באופן משמעותי יותר מאחרים, לייצר אסטרטגיות תוכן, לקדם תוכן ועוד. ככל שרשימת העוקבים שלכם תגדל, המסרים שלכם ייחשפו ליותר ויותר אנשים.

איך להשיג עוקבים בטוויטר – טיפיםמי שמצליח להבין איך להשיג עוקבים בטוויטר, יכול להשתמש בחשבון שלו להפצת מסרים באופן משמעותי יותר מאחרים, לייצר אסטרטגיות תוכן, לקדם תוכן ועוד.

יש כמה דרכים לענות על השאלה איך להשיג עוקבים לטוויטר, אבל חשוב לקחת בחשבון שלעיתים זו לא רק הכמות אלא גם האיכות. אם החלטתם להשתמש בטיפים האלו, שימוש לב שאתם בכל זאת יוצרים לכם קהל איכותי ורלוונטי של עוקבים.

  1. קניית עוקבים – השיטה הפשוטה ביותר להשגת עוקבים בטוויטר היא לקנות אותם. ישנם אתרים שונים שיציעו לכם חבילות של עוקבים בעלויות שונות. בשיטה הזו חשוב לשים לב שמדובר בעוקבים אמיתיים ולא בבוטים, אחרת המאמצים האלו עלולים להיות לשווא.
  2. קישור פרופיל הטוויטר שלכם ממקומות אחרים – אתם יכולים לקדם את הפרופיל שלכם בממשקים אחרים ברחבי האינטרנט, זו שיטה טובה העונה לשאלה איך להשיג עוקבים בטוויטר משום שככל שתחשפו את הפרופיל שלכם יותר, תעלו את הסיכוי שמישהו שיחשף אליו יתחיל לעקוב. אפשר לקדם את הפרופיל שלכם בחתימה שלכם במייל, ברשתות חברתיות אחרות, בפורומים ברחבי האינטרנט ועוד.
  3. שיפור הפרופיל האישי בטוויטר – אם הפרופיל שלכם ריק ואתם שואלים את עצמכם איך להשיג עוקבים בטוויטר, תתחילו שם. אם אתם רוצים עוקבים הם ירצו לדעת יותר דברים עליכם. בטקסט המקדים לפרופיל שלכם (Bio) יש לכם הזדמנות לערוך לעוקבים שלכם הכרות איתכם, עם הדעות שלכם והאישיות שלכם. שמרו על הטקסט ממוקד, ענייני אך ידידותי, שלבו פן אישי לצד המקצועי, כל זאת בעד 160 תווים. מלבד הטקסט המקדים שלכם, בחרו תמונת פרופיל טובה המייצגת אתכם, וגם תמונת רקע ושער.
  4. תייצרו פעילות בחשבון שלכם – ככל שהחשבון שלכם יהיה יותר פעיל תקבלו יותר תשומת לב וחשיפה, הגיבו לפרסומים של חשבונות אחרים, כי כאשר חשבונות אחרים יגיבו אליכם, העוקבים שלהם גם יחשפו לחשבון שלכם.
  5. העלו עמוד אינטרנט ייעודי לפרופיל הטוויטר שלכם – צרו מיני אתר ייעודי שיכלול מידע לעוקבים שלכם, הסבר למה כדאי לעקוב אחריכם, מה האג'נדה שלכם וכל מה שמעניין לגביכם ולא יכול להיכנס לעמוד ה-Bio בטוויטר.
  6. תגרמו למשתמשים אחרים לעשות לכם ריטוויט – בכל פעם שמישהו עושה ריטוויט לטוויט שאתם כתבת הוא מחזק את זה שמה שכתבתם הוא חשוב ומשמעותי או מעניין וכמובן חושף את התוכן שלו לכל רשימת העוקבים שלו.
  7. תעקבו אחרי הרבה חשבונות אחרים – אם תעקבו אחרי משתמשים אחרים יש סיכוי שהם יעקבו אחריכם בחזרה.

אתם יכולים לקדם את הפרופיל שלכם בממשקים אחרים ברחבי האינטרנט, זו שיטה טובה העונה לשאלה איך להשיג עוקבים בטוויטר משום שככל שתחשפו את הפרופיל שלכם יותר, תעלו את הסיכוי שמישהו שיחשף אליו יתחיל לעקוב.

מצאתי איך להשיג עוקבים בטוויטר, מה עכשיו?מצאתי איך להשיג עוקבים בטוויטר, מה עכשיו?  יש המון שיטות להשגת עוקבים בטוויטר, בתשלום או בשקעה של זמן ומחשבה.

יש המון שיטות להשגת עוקבים בטוויטר, בתשלום או בשקעה של זמן ומחשבה. בין אם השתמשתם בטיפים שלנו או בטיפים אחרים, מרגע שהשגתם את העוקבים שלכם, חשוב גם לשמר אותם וגם להמשיך ולהרחיב אותם. השתדלו לייצר אך ורק תוכן מעניין ואיכותי בחשבון שלכם. אל תצייצו רק בשביל לצייץ, תכננו אסטרטגיות תוכן שמתאימות לכם ויכולות ללוות אתכם.

כמה יעלה לי להשיג עוקבים ברשת החברתית טוויטר?

בעיקרון, יש שתי אפשרויות. אפשרות אחת היא לקדם את פרופיל הטוויטר שלכם באופן אורגני, כלומר להעלות פוסטים ולצייץ כמה שיותר, אבל באופן אסטרטגי ומחושב. אופציה שניה היא לבחור בחברה מקצועית המתמחה בקידום ושיווק רשתות חברתיות ואז לשלם. התשלום מתבצע פר חודש או פר חבילת קידום ונע בין 1,000-3,000 ש“ח בחודש.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה ביותר ביותר בתחום קניית עוקבים לרשתות חברתיות, כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים לרשתות חברתיות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם