איך להשיג עוקבים

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אין ספק שהעולם שלנו עבר שינוי משמעותי בכל הקשור לחיינו הפרטיים ולחיינו הצרכניים כתוצאה מהשימוש הנרחב ברשת האינטרנט, כיום בעידן של הרשתות החברתיות אין כמעט אדם פרטי אחד שלא נמצאלאחר פתיחת החשבון המטרה העיקרית של האנשים הפרטיים והן של העסקים היא כמות גבוהה של עוקבים כאשר השאלה של איך להשיג עוקבים היא הדבר המרכזי שעומד לנגד עיניהם מהרגע שפתחו את הפרופיל. בהן ולא משתף מחיי היום יום שלו כאשר בכותרות תמיד יהיו פוסטים כמו אירועים משמחים, חופשות, רגעים מהנים מהיום יום ועוד. אך מעבר לאנשים פרטיים גם העסקים נהרו לרשתות החברתיות, בין אם זה הפייסבוק, האינסטגרם, הטיק טוק או הטוויטר היות והן כמובן מחפשות אינטראקציה איכותית עם הצרכנים ולאחר שהבינו ששם נמצא הטראפיק הגדול, לא נשאר לעסקים ולארגונים הרבה ברירה והן פתחו חשבונות באותן רשתות. לאחר פתיחת החשבון המטרה העיקרית של האנשים הפרטיים והן של העסקים היא כמות גבוהה של עוקבים כאשר השאלה של איך להשיג עוקבים היא הדבר המרכזי שעומד לנגד עיניהם מהרגע שפתחו את הפרופיל.

מדוע אנחנו רוצים הרבה עוקבים

אז כפי שהזכרנו בין אם אנחנו פרופיל פרטי ובין אם אנחנו פרופיל עסקי השאלה של איך להשיג עוקבים חשובה מאוד עבורנו ונתחיל להסביר דווקא מדוע היא חשובה לפרופילים פרטיים. אנשים פרטיים רבים עשואז כפי שהזכרנו בין אם אנחנו פרופיל פרטי ובין אם אנחנו פרופיל עסקי השאלה של איך להשיג עוקבים חשובה מאוד עבורנו ונתחיל להסביר דווקא מדוע היא חשובה לפרופילים פרטיים. עסק מן הפרופיל שלהם ברשתות החברתיות כמו הרבה מאוד בולגרים של טיולים, שפים, בלוגרים של אופנה, מעצבים, משפיענים שונים, כוכבי רשת ועוד הרבה מאוד אנשים כאשר הדבר שהיה משותף לכולם היא הצלחה שבאה אליהם דרך כמות גבוהה של עוקבים. ברגע שיש לפרופיל פרטי הרבה מאוד עוקבים הוא הופך להיות אטרקטיבי בעיני גופים מסחריים רבים שמעוניינים לשתף איתו פעולה.

נניח למשל שאנחנו פרופיל פרטי של בלוגר טיולים מצליח עם מעל למאתיים אלף עוקבים, כמות החשיפה שאנחנו נקבל היא עצומה, דבר שיכול להיות מאוד אטרקטיבי לחברה שמספקת מוצרים לטיולים בשטח למשל, אותו בלוגר יכול לפרסם במסגרת שיתוף פעולה עם אותה חברה את הציוד שלה במסגרת הטיול הבאה שהוא עושה בשטח. בסופו של דבר החברה שמספקת ציוד מרוויחה פרסומת בעלת חשיפה לקהל יעד מאוד מדוייק שכן העוקבים שלו ככל הנראה מאוד מתעניינים בטיולים ועלולים להביע עניין באותו ציוד, והבלוגר מאידך, הוא מקבל שכר עבור אותה פרסומת. אותו דבר יהיה עם שף מצליח בעל חשבון אינסטגרם של מאות אלפי עוקבים, רק שבמקרה שלו הוא יפרסם ציוד בישול מקצועי כמו סכיני שף למשל וכך כל פרופיל פרטי יוכל להתקשר עם גוף מסחרי אחר בתחומו ולהרוויח כסף מאותם פוסטים אותם הוא מפרסם בשיתוף עם אותו גוף מסחרי.

במידה ואנחנו חברה הסיבה המרכזית בגינה נהיה טרודים באיך להשיג עוקבים היא הסיבה שאנחנו נרצה כמובן שיהיה לנו כמה שיותר עוקבים רלוונטיים היא היכולת שלנו לתקשר עם הלקוחות שלנו או עם לקוחות פוטנציאליים שאנחנו יודעים שהמוצר או החברה שלנו מעניינים אותם. בסופו של דבר מי שיעקוב אחרי הדף של פרופיל מסחרי או חברה הם אנשים שאותו מותג מדבר אליהם ומעניין אותם, שזהו כמובן יתרון עצום עבור המותג היות ובסופו של דבר יש לו תקשורת אפקטיבית וממוקדת יותר עם הלקוחות שלו. בעמוד של הרשת החברתית שלו הוא יכול לעשות פרסומות ומבצעים ממוקדים הרבה יותר בעלות נמוכה פי כמה ממה שהחברה הייתה משקיעה אם היה מופיע במדיות אחרות.

איך להשיג עוקבים בפועל

אז אחרי שהבנו כמה חשוב שיהיה לפרופיל שלנו ברשתות החברתיות מספר גבוה של עוקבים עכשיו נבין מה עלינו לעשות בפועל ואיך להשיג עוקבים. בגדול, בין אם אנחנו פרופיל פרטי ובין אם אנחנו פרופיל עסקיבמידה ואנחנו חברה הסיבה המרכזית בגינה נהיה טרודים באיך להשיג עוקבים היא הסיבה שאנחנו נרצה כמובן שיהיה לנו כמה שיותר עוקבים רלוונטיים היא היכולת שלנו לתקשר עם הלקוחות שלנו או עם לקוחות פוטנציאליים שאנחנו יודעים שהמוצר או החברה שלנו מעניינים אותם. הדרך המרכזית להעלאת כמות העוקבים שלנו היא דרך שיתוף ופרסום של תוכן איכותי. כפי שאמרנו קודם לכן, הפרופיל שלנו יכול לעסוק בכל מיני תחומים, החל מתיירות, דרך אוכל, סטיילינג, אופנה או עיצוב, חשוב שנעלה תכנים שיעניינו את העוקבים שלנו. המדד הכי טוב לכך אם התוכן עניין את העוקבים שלנו הוא כמו החשיפה שאותה קיבל הפוסט ואת זה נמדוד בעזרת לייקים, תגובות ושיתופים. כמובן שככל התוכן של הפוסט יהיה יותר אטרקטיבי כך החשיפה שלו תהיה גבוהה יותר, היא תגיע גם לאנשים שאינם עוקבים אחרי הפרופיל שלנו, אותם אנשים יחשפו לפרופיל, יבקרו בו וכתוצאה מכך אולי גם יעקבו אחריו אם יראו כי התכנים שאותם הם רואים מעניינים אותם. דרך נוספת ומאוד טובה לעלות את כמות העוקבים היא באמצעות סרטונים, שכן הם מאוד מדברים לעוקבים שלנו תמיד והם כלי נהדר עבור העמקת החשיפה של הפרופיל שלנו כלפי אנשים שלא עוקבים אחרינו שכן הם יכולים להיחשף לסרטון דרך שיתופים, דרך חיפושים או סתם דרך שותתות ברשתות החברתיות שמראות להם סרטונים בנושאים שהיא יודעת שמעניינים אותם. כך למשל הפכו הרילס באינסטגרם לכלי מאוד חשוב בכל פרופיל פרטי או עסקי בתור כלי להעלאת כמות העוקבים.

לסיכום, אם יש לכם פרופילים ברשתות החברתיות ואתם רוצים לקדם אותם, זה הזמן לעשות את כל מה שצריך כדי להעלות את כמות העוקבים שלכם.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה ביותר ביותר בתחום קניית עוקבים לרשתות חברתיות, כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים לרשתות חברתיות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם