מהם עוקבים אמיתיים של עמודים עסקיים ברשתות החברתיות?

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

העולם של גולשים באינטרנט שגם עוקבים אחרי עסקים או עמודים עסקיים מתחלק בין עוקבים אמיתיים לבין עוקבים פיקטיביים, כלומר פרופילים של משתמשים שלא באמת קיימים. בבואו של בעל עסק לשווק את העסק שלו דרך עמוד עסקי בפייסבוק, באינסטגרם או בטיק טוק – הוא רוצה שיהיו לו כמה שיותר עוקבים. מספר גבוה של עוקבים יעזור לגולשים אחרים לקבל רושם חיובי ומקצועי אודות העסק וכך הם בעצמם יהיו עוקב אמיתי שרוצה ובוחר ללחוץ על מה שצריך כדי להתחיל לעקוב אחרי התכנים. כיום מאד פופולרי בעולם השיווק הדיגיטלי לקנות מספרי עוקבים גבוהים שמשכנעים גולשים אחרים להפוך לעוקבים בעצמם ואז יש חשיבות לאותנטיות שלהם.

למה הכוונה כאשר מדברים על עוקבים אמיתיים?העולם של גולשים באינטרנט שגם עוקבים אחרי עסקים או עמודים עסקיים מתחלק בין עוקבים אמיתיים לבין עוקבים פיקטיביים, כלומר פרופילים של משתמשים שלא באמת קיימים.

השלב הראשון של עולם זה היה העלאה בלבד של מספר העוקבים אחרי העמוד. אפשרות זו ניתנת לביצוע בתשלום על ידי בעל העסק עצמו או על ידי מי מטעמו שמקדם עבורו את העמוד שלו ברשתות החברתיות. עם הזמן, הבינו לא מעט גולשים שמספר העוקבים שהם רואים אינו אמיתי ולכן החלו לחקור או לבדוק האם יש פרופילים של גולשים אמיתיים מאחורי המספר הגבוה. כאן אפשר היה לעשות שימוש בפרופילים פיקטיביים ובלבד שייראה כלפי חוץ שאכן יש אנשים מאחורי המספר הנכסף. כיום גם זה לא מתאים להרבה גולשים חשדניים והם רוצים לוודא שיש עוקבים אמיתיים מאחורי מספר גבוה של עוקבים לעסק זה או אחר. הם רוצים לדעת מי האנשים האלה.

איך מבדילים בין עוקבים אמיתיים לעוקבים פיקטיביים?

לא כל גולש יידע להבין האם הוא מסתכל על פרופיל אמיתי או פיקטיבי ולכן לא תמיד צריך להיעמד על הרגליים האחוריות ולחפש את אלה שדרכם קונים עוקבים אמיתיים (וזו בהחלט אפשרות נוחה לביצוע כיום). כאשר גולש ממוצע ירצה לדעת האם פרופיל שהוא צופה בו הוא אמיתי או פיקטיבי הוא יסתכל על השם והתמונה, ינסה להיכנס לפרופיל ויקווה לראות פעילות תקינה של רשתות חברתיות. יחד עם זאת, אם הוא לא יראה פעילות כזאת – אין זה אומר שמדובר בעוקב לא אמיתי, שכן יש לא מעט משתמשים שהגדרות הפרטיות שלהם הן כאלה שהתוכן לא מוצג. במידה ויהיה מדובר בעוקבים לא אמיתיים הרי שלא תהיה אפילו תמונת פרופיל והשם לא יהיה תואם למדינה או לקהל היעד של העסק.

למה כדאי לקנות עוקבים אותנטיים?למה הכוונה כאשר מדברים על עוקבים אמיתיים? השלב הראשון של עולם זה היה העלאה בלבד של מספר העוקבים אחרי העמוד.

המטרה של קניית עוקבים אמיתיים היא לשכנע שהמספר הגבוה של עוקבים שיש אחרי העמוד הוא מספר אמיתי, אותנטי וכזה שאפשר להיות בטוחים שבאמת מורכב מאנשים אמיתיים, בשר ודם, שלחצו עוקב מבחירה ורוצים להיות חלק מקהל היעד של העסק. הגולשים כיום הפכו לחשדניים והם לא ממהרים להפוך לעוקבים של כל עסק שהיה רוצה אותם כעוקבים אלא הם בודקים קודם כל לעומק מה המהות של העסק הזה ומה דרך ההתנהלות שלו. קנייה של עוקבים פיקטיביים או אמיתיים כאחד יכולה לגרום לעסק להצטייר ככזה שלא בוחל באמצעים וחשוב מאד לבעליו להגדיל כמה שיותר את החשיפה של המוצרים או השירותים שהוא מציע. זה השיקול של אותו גולש.

איך מרגישים שקניית העוקבים משיגה את המטרות שלה?

אין ספק שבעל העסק יוכל להיות שבע רצון כאשר יראה את מספר העוקבים עולה, בין אם זה בעקבות קנייה של עוקבים ובין אם זה קורה בזכות אסטרטגיית תוכן יעילה ומקצועית שהוא מקפיד עליה. המטרה שלו היא לקדם את העסק שלו ומבחינתו כל האמצעים כשרים לשם כך. ברגע שמספר העוקבים יעלה באופן תמידי ויישמר קצב הגיוני של עלייה במספר העוקבים בעל העסק יידע שהצליח להשיג את המטרה שלו וללא ספק הוא יחוש נחת ושמחה, יהיה שבע רצון ויידע שאין שום דבר שיעצור אותו בדרך לקידום מוצלח של הבייבי שלו, העסק שהוא בנה מאפס וחשוב לו מאד.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה ביותר ביותר בתחום קניית עוקבים לרשתות חברתיות, כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים לרשתות חברתיות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם