מהן צפיות לסטורי ואיך הן עוזרות לקדם עמוד עסקי

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

מאז שהומצא הסטורי הוא הפך לאחד הכלים המרכזיים של עולם השיווק הדיגיטלי ואין כמעט בעל עסק או מקדם אתרים שלא עושה בו שימוש. הסטורי הוא פלטפורמה ספציפית להעלאת תוכן מסוגים מסוימים אך הוא קצוב בזמן. לאחר 24 שעות – הוא יורד מהרשת ואי אפשר יותר לאפשר צפייה בו. מכאן שגולשים, עוקבים ולקוחות מחכים בקוצר רוח להעלאת סטורי של העמודים עסקיים שמעניינים אותם ומצד שני – יש מי שסופר ומודד כמה צפיות לסטורי היו על מנת לדעת איך לשפר את התכנים ואיך להפוך את הסטורי לאפילו יותר מושך ומעניין. כך אפשר לקדם את העמוד ולהגדיל את מספר העוקבים אחריו באופן שגרתי ויומיומי.

למה חשוב לעקוב אחרי צפיות לסטורי?יש מי שסופר ומודד כמה צפיות לסטורי היו על מנת לדעת איך לשפר את התכנים ואיך להפוך את הסטורי לאפילו יותר מושך ומעניין.

המספר שמראה צפיות לסטורי הוא מספר שבעזרתו אפשר לדעת ולהבין כמה אנשים צפו בסטורי שבעל העסק העלה. למה זה חשוב? על מנת לבחון סוגים שונים של תכנים שמועלים ולדעת איזה מהם הכי אהוב או אהוד על הגולשים. כך אפשר ליצור תכנים שהעוקבים מתעניינים בהם ועם הזמן הם יביאו איתו עוד ועוד עוקבים חדשים לעמוד. כאשר שמים לב שאין מספר גבוה של צפיות צריך להסיק מזה מסקנות ולהבין מה צריך לעשות על מנת לשנות את זה. החוכמה האמיתית בקידום עסקים ברשתות החברתיות היא לדעת מה קהל היעד אוהב ולמה הוא מתחבר, אחרת אין טעם לבצע את עבודת הקידום. הרצון והשאיפה הם להגדיל באופן עקבי את מספר העוקבים והצופים.

איך מספר צפיות לסטורי עוזר בקבלת החלטות?המספר שמראה צפיות לסטורי הוא מספר שבעזרתו אפשר לדעת ולהבין כמה אנשים צפו בסטורי שבעל העסק העלה.

אין זה פשוט לקדם עסק או אתר דרך האינטרנט בכלל והרשתות החברתיות בפרט. בפניו של מקדם אתרים ועסקים מקצועי ומיומן עומדים כל מיני כלים אשר באמצעותם הוא יכול להבין מה הלך הרוח בקרב הגולשים והמתעניינים בשירותים או המוצרים שלו וצריך כל הזמן לדאוג לחדש להם, לעניין אותם ובשורה התחתונה – להשאיר אותם לקוחות נאמנים שגם מבצעים רכישות ומביאים איתם הכנסות. צפיות לסטורי הן אחד המדדים למידת המעורבות של הגולשים בנעשה בעמוד. מספר צפיות גבוה יצביע בהכרח על התעניינות ורצון להישאר ולעקוב אחרי התכנים. מספר צפיות נמוך יצביע על כך שמשהו לא עובד כמו שצריך באסטרטגיית התוכן שהוחלט עליה ואין בה עניין.

איך משפרים את מספר הצפיות?

ברגע שמבינים שמשהו לא בסדר ומספר הצפיות קטן יחסית או קטן מהמצופה – צריך לבצע שינויים באסטרטגיית התוכן ובסוג התוכןצריך לבצע שינויים באסטרטגיית התוכן ובסוג התוכן  שמעלים לסטורי. תהיה זו הטמנה של הראש בחול לשים לב שיש מעט צפיות לסטורי ונתון זה לא יקבל מענה הולם. שמעלים לסטורי. תהיה זו הטמנה של הראש בחול לשים לב שיש מעט צפיות לסטורי ונתון זה לא יקבל מענה הולם. כעת צריך לקבל החלטות – אילו סוגים אחרים של תכנים בוחרים להעלות? אולי צריך לשנות את אורך הסטורי, אולי להעלות יותר תמונות או ייתכן ובעל העסק בכלל ירצה לבצע הנפשות לסרטונים או התמונות. המזל הוא שאפשר לקבל החלטה, להעלות סטורי ברוח אחרת או בתצורה שונה ולבחון שוב את מספר הצפיות. במידה ויש שינוי לטובה – הרי שזה מה שהיה דרוש לעוקבים. דשדוש במקום ישלח את מקדם העמוד לחשיבה חוזרת.

איך מרגישים כשמספר הצפיות של הסטורי עולה ועולה?

אין ספק שזו המטרה של עצם קיומו של העמוד העסקי. בעל העסק רוצה להצליח, לגדול ולהתפתח מבחינה עסקית, הוא רוצה שיהיו לעמוד שלו כמה שיותר עוקבים, גולשים מתעניינים ולקוחות וכמובן שהוא רוצה להיות כל הזמן בתודעה של לקוחות נאמנים ולקוחות פוטנציאליים כאחד. כאשר יגיעוגולשים מזדמנים לעמוד של העסק שלו גם הם יבדקו צפיות לסטורי הקיים ויחשבו האם המספר הזה מצביע על כך שהעמוד מעניין ומלא בתוכן שכדאי לעקוב אחריו. גולשים מזדמנים לעמוד של העסק שלו גם הם יבדקו צפיות לסטורי הקיים ויחשבו האם המספר הזה מצביע על כך שהעמוד מעניין ומלא בתוכן שכדאי לעקוב אחריו.

הסיפוק של עמוד עסקי מצליח

בעידן האינטרנט והרשתות החברתיות בעלי העסקים יכולים לראות בעצמם את הדרך שבה העמוד שלהם פועל, מתפקד ומושך עוד ועוד לקוחות מרוצים. לא חייבים לשם כך דו"חות או מספרים וגם בעל העסק יכול להרגיש את ההתעניינות שיש בעמוד שלו, כלומר בעסק שלו. כאשר הוא ירגיש שההתעניינות הולכת וגוברת הוא בוודאי יעשה כל מה שהוא יכול על מנת לשמר על הגחלת ולוודא שמספרי העוקבים או הצפיות נשארים גבוהים כל הזמן.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה ביותר ביותר בתחום קניית עוקבים לרשתות חברתיות, כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים לרשתות חברתיות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם