קידום אורגני באינסטגרם

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

קידום אורגני באינסטגרםהרשתות החברתיות הפכו לחלק בלתי נפרד מהחיים של כולנו כאשר רבים מאיתנו מבלים בהם שעות רבות מהיום שלנו. אנו משתמשים ברשתות החברתיות כאשר אנו רוצים המלצה לאיזה מסעדה ללכת ואיזו מנה להזמין במסעדה, או כאשר אנו צריכים המלצה לטיול בארץ או בעולם וגם כאשר אנו רוצים לרכוש בגד ים חדש. בסופו של יום, כמעט כל מה שאנחנו מחפשים כיום אנו יכולים למצוא ברשתות החברתיות כאשר אנו יכולים למצוא את מבוקשנו בפרופילים ציבוריים של חברות או מותגים אך במקרים רבים נמצא את מה שאנחנו מחפשים בפרופילים של אנשים פרטיים שהפכו לפופולריים מאוד ברשת תודות לעמוד שלהם ולנושא שלו. אותם פרופילים של אנשים פרטיים זכו להצלחה בעיקר לאור פעילות רבה של קידום אורגני באינסטגרם שהפכה את הפרופיל שלהם לפופולרי מאוד, דבר שגרם להם לרכוש עוקבים רבים ובכך להפוך למוכרים בתחומם. אותם פרופילים נחשבים למשפיענים לאור כמות העוקבים הרבה שלהם, דבר שגם מושך את העין של חברות מסחריות רבות בהיבט של שיתוף פעולה ופרסום עם אותם אנשים פרטיים

 

כיצד להפוך את הפרופיל שלנו לפופולרי

אז כפי שציינו, בכדי להפוך את הפרופיל שלנו לפופולרי ועוד לפני שאנחנו מתחילים בפעילות של קידום אורגני באינסטגרם, עלינו לבחור נושא לעמוד שלנו. אז אם הנושא הוא המקצוע שלנו, כמו למשל שף, מדריך טיולים, מעצבת אופנה או כל מקצוע אחר אז אפשר להגיד שהמקצוע שלנו בחר את הנושא של העמוד שלנו ותחת הנושא הזה אנו רוצים לקדם את העמוד שלנו. ניקח לדוגמא את המדריך טיולים שרוצה לבצע קידום אורגני באינסטגרם לפרופיל שלו. ראשית עליו ליצור תוכן איכותי, שאנשים ירצו לצרוך, יעניין אותם, יגרום להם להישאר בעמוד שלו, יתן לגולשים בו ערך מוסף על מנת שלבסוף יחליטו לעקוב אחריו. את אותו התוכן צריך לערוך כמובן בצורה נכונה, להפוך אותו לתמונות וסרטונים מעניינים עם מידע לגולשים היות וכך הסרטון יזכה ללייקים, תגובות ושיתופים, דבר שמעלה את החשיפה של הפרופיל של אותו מדריך טיולים וביחס ישר גם מעלה את כמות העוקבים שלו. אין ספק שתוכן איכותי ומעניין מעלה את הטראפיק של העמוד שלנו, ואין ספק שהטראפיק בסופו של דבר הוא הגורם מספר אחת לעלייה בכמות העוקבים של פרופיל. לכן, חשוב מאוד שהתוכן אותו יעלה מדריך הטיולים לפרופיל שלו יהיה ערוך בצורה טובה, הצילומים יהיו חדים, הן של התמונות והן של הסרטונים שכן תוכן איכותי הוא מפתח חשוב לקידום אורגני באינסטגרם

קראו עוד: איך להגדיל עוקבים באינסטגרם

העלאת תוכן בצורה נכונה

מעבר לכך שהתוכן יהיה איכותי חשוב מאוד שאנו נדע להפנות אותו לקהל היעד שלנו ואת זה נוכל לעשות בשתי דרכים מרכזיות כאשר הדרך הראשונה היא התיוגים של הפוסט, או בשמו המקצועי, האשטאגים. חשוב מאוד שאותו מדריך טיולים לפני שהוא מעלה פוסט יערוך מחקר קצר ויבחן איזה האשטגים בנושא של עולם הטיולים הם הפופולריים והנצפים ביותר ואותם הוא יתייג על פי הרלוונטיות של הפוסט שלו. בסופו של דבר חשוב להשתמש בהאשטאגים שנחשבים לפופולריים היות והם יעזרו לקדם את הפוסט שלנו וכפועל יוצא גם את הפרופיל שלנו. אמצעי נוסף שעומד לרשותנו הוא תיוגים של פרופילים אחרים שהנושא שלהם מתכתב עם הנושא של העמוד שלנו. כך למשל אותו מדריך טיולים יכול לתייג עמודים של מדריכי טיולים אחרים איתם הוא עושה שיתוף פעולה במסגרת הפוסט או עמודים אחרים שרלוונטיים לעולם הטיולים. בסופו של דבר הפרופילים אותם תייגנו יוכלו לשתף את הפוסט בעמוד שלהם וכך העמוד שלנו יזכה לחשיפה נוספת.

אינטראקציה עם העוקבים שלנו

דבר נוסף שאנו יכולים לעשות בנושא קידום אורגני באינסטגרם עבור הפרופיל שלנו הוא אינטראקציה עם עוקבים כמו למשל תחרות נושאת פרסים. תחרות היא תמיד אינטראקציה טובה עם העוקבים שכן בסופו של דבר גם יש פרס, דבר שעוקבים תמיד אוהבים. את התחרות ניתן לעשות עם גורם מממן כך שלמשל מדריך הטיולים שלנו יכול לעשות תחרות עם פרס אותו תממן חנות למוצרים עבור טיולי שטח שהיא בעצמה תזכה לפרסומת כתוצאה מן המהלך. במהלך התחרות עוקבים יצטרכו לתייג חברים שלהם, שהם יחפשו לעמוד של אותו מדריך טיולים אולי בפעם הראשונה, דבר שכמובן יעלה למדריך הטיולים את כמות העוקבים.

קראו עוד: קידום אינסטגרם אישי

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה ביותר ביותר בתחום קניית עוקבים לרשתות חברתיות, כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים לרשתות חברתיות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם