קידום ביוטיוב – על חשיבות קידום ביוטיוב עבור עסקים קטנים וטיפים כיצד ניתן לקדם את העסק שלכם ביוטיוב בצורה מוצלחת

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בעולם שבו האינטרנט משחק תפקיד חשוב בתקשורת הבין אישית שלנו ובפיתוח קשרים חדשים ניתן לראות כי האינטרנט מהווה פלטפורמה יעילה, איכותית ואפקטיבית לפרסום עסקים ולפרסום עצמי של חובבי וידיאו ותוכן ולהגעה וצמיחה של קהל הלקוחות של העסקים ושל אותם משפיעני רשת. כמו אצל המון עסקים ויוצרי תוכן בישראל ובעולם ניתן לראות כי אחת המתודות המפורסמות והמצליחות בת ימינו היא קידום ביוטיוב. למעשה, הרשת החברתית יוטיוב תופסת נתח שוק נכבד בכל מה שקשור לתהליכי שיווק ופרסום במדיה החברתית והיא מצטרפת כמובן לרשתות חברתיות נוספות מהן גם כן לא ניתן להתעלם כמו פייסבוק ואינסטגרם.

למה כדאי לפרסם את עצמך דווקא על ידי קידום ביוטיוב?

  • ניתן להרוויח מקידום ביוטיוב כסף על פי תקנון יוטיוב ישנן מספר דרישות סף שבהן אפשר להתחיל, זאת בכדי שניתן יהיה לקבל תשלום עבור כמות האנשים שצפו בסרטון היוטיוב אותוכמו אצל המון עסקים ויוצרי תוכן בישראל ובעולם ניתן לראות כי אחת המתודות המפורסמות והמצליחות בת ימינו היא קידום ביוטיוב. עשיתם והעליתם לרשת. אחד התנאים להתחלת קבלת תשלום מיוטיוב היא 1000 אנשים שצפו בסרטון. חשוב לזכור כי המיקום הגיאוגרפי אינו משחק תפקיד, כלומר רק 1000 גולשים שנרשמו לערוץ היוטיוב שלך. עוד תנאי סף הוא שסך כל הצפיות בסרטוני היוטיוב שלך עברו את ה4000 שעות. אחרי שתנאי סף אלה מתקיימים ניתן להתחיל להרוויח כסף מאותם סרטונים אשר מקדמים ביוטיוב את העסק שלך ממילא. כמובן, שכדי שכמה שיותר גולשים יצפו בסרטונים שלכם הסרטונים שלכם צריכים להיות מעניינים, מרתקים, מגוונים ושונים ממה שלשאר הערוצים באותו תחום יש להציע וזו כבר עבודה בפני עצמה.
  • יוטיוב היא פלטפורמה מצליחה שמושכת אליה הרבה אנשיםיוטיוב קיימת ו"רצה באוויר" כבר משנת התוכן אשר מועלה לאתר מבוסס סרטונים שיכולים לעלות על ידי כל אדם באשר הוא – בניהם גם יוצרי תוכן אשר משתמשים באפליקציה עבור קידום ביוטיוב. ניתן למצוא ביוטיוב כמעט כל נושא אשר מעניין אותנו- מוזיקה, אנשים שמעניינים אותנו ביניהם זמרים, סלבס ויוצרי תוכן ואפילו הדרכות שמלמדות אותנו כישורים רבים שיכולים לתרום לנו בחיי היום יום. כדי להמחיש את העובדה שיוטיוב הוא כלי יום – יומי למרבית האנשים ברחבי הגלובוס – על פי מגזין "פורבס" החברה " גוגל" רכשה את יוטיוב בסכום של כ1.65 מיליארד דולר אזי ניתן ללמוד מעובדה זו כי כמות האנשים שמשתמשים ביוטיוב ברחבי העולם היא גדולה מאוד. כאשר המון אנשים נכנסים אל יוטיוב לרבים מהן יכולה להיות בעיה שאתם – בעלי העסקים – יכולים להיות הפתרון לאותה בעיה איתם הם חיים.

להעלאת סרטונים לרשת החברתית יוטיוב וקידומם שלהם יש עוד מגוון עצום של יתרונות כמו יצירת חשיפה וירטואלית, הגדלת ההכנסות של העסק לאורך זמן ובעיקר חיזוק המותג ושמירה על קשרים עם קהל הגולשים.

קידום ביוטיוב בצורה אפקטיבית ויעליה:

  • כתיבת השם של הערוץ שלכם בעבריתמאז פיתוחן של הפלטפורמות החברתיות ובפרט הרשתות החברתיות ניתן להבחין כי מרבית האנשים אשר מתגוררים בישראל כותבים את שמםבניהם גם יוצרי תוכן אשר משתמשים באפליקציה עבור קידום ביוטיוב. ניתן למצוא ביוטיוב כמעט כל נושא אשר מעניין אותנו- מוזיקה, אנשים שמעניינים אותנו ביניהם זמרים, סלבס ויוצרי תוכן ואפילו הדרכות שמלמדות אותנו כישורים רבים שיכולים לתרום לנו בחיי היום יום. באנגלית באותן פלטפורמות חברתיות. לעומת זאת – הדבר יכול להכשיל אותנו כאשר מדובר בקידום ביוטיוב. כאשר אנחנו מסתכלים על קידום ביוטיוב אנחנו רוצים שאותם אנשים שיושבים בבית ימצאו את עמוד היוטיוב שלנו בקלות ולעומת הפלטפורמות האחרות במשחק שיודעות לתרגם את מנועי החיפוש מאנגלית לעברית, לא כך הדבר ביוטיוב. עמוד שכתוב באנגלית כמעט ולא יימצא כאשר מחפשים אותו בעברית.
  • כותרת מפורטת ומושכתכדי שהקידום ביוטיוב אכן יהיה יעיל ובאמת יעבוד ויניב פירות, צריך "לפתות" את האדם אשר יושב בבית ללחוץ על אותו סרטון שהעלתם ועל כן צריך כותרת שתגרום לאדם בבית ללחוץ על הסרטון שהעלתם.

 

כמה יעלה לי לפרסם ולקדם את עצמי ביוטיוב?

כדי שניתן יהיה לפרסם ולקדם את העסק שלכם ביוטיוב עליכם להשקיע תקציב מסוים חודש בחודשו. כמובן שניתן יהיה לקדם את העסק שלכם רק באופן אורגני על ידי העלאת סרטונים, צבירת לייקים ותגובות, אך ניתן גם לשדרג את החשיפה עם תהליכים ממומנים ולפרסם אותו באמצעות פרסומות. הפרסום ברשת החברתית יוטיוב יקר בהרבה בהשוואה לפרסומים ממומנים בפלטפורמות אחרות ומסתכם בסכום של אלפים ועשרות אלפי שקלים בחודש.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה ביותר ביותר בתחום קניית עוקבים לרשתות חברתיות, כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים לרשתות חברתיות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם