קידום סרטונים ביוטיוב

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נטייה טבעית אנושית היא לחפש את הפתרון הקל ביותר לכל בעיה, אלא שהפתרון הוא אף פעם לא קל עד שלא הופכים אותו לכזה. אם אתם מנסים למצוא את "הגביע הקדוש" שאם רק תגלו אותו, הסרטונים שלכם ביוטיוב יקבלו מיליוני צפיות, אתם יכולים להפסיק את החיפוש כי גביע קדוש כזה פשוט לא קיים. מה שכן קיים, הוא שיטה – שיטה שיכולה להיות לכם מאוד מורכבת כרגע, אבל מרגע שתיכנסו לקצב, השיטה פשוט תעבוד בשבילכם ותהיה הגביע הקדוש הפרטי שלכם.

קידום סרטונים ביוטיוב הוא עניין של שיטה, של התמדה ושל סבלנות ואם תקפידו על שלושת אלה, הצלחתכם תהפוך לתוצאה בלתי נמנעת.קידום סרטונים ביוטיוב – אין דבר כזה גביע קדוש

בכל דקה מועלים כ-400 שעות וידאו ליוטיוב ועדיין, רובם המכריע של הסרטונים הללו לא זוכים אפילו לצפייה אחת. בהתאם לכך, רובם המכריע של בעלי הערוצים גם מתייאשים מאוד מהר ופשוט יורדים מהסיפור שאולי בתחילה יצר בהם המון תשוקה. אחת הסיבות לתסכול היא האמונה שיש סוד גדול שאני לא יודע ולכן אני לא מצליח. אם רק אגלה את הסוד הזה, תתהפך הקערה על פיה ואוכל להפוך לערוץ הכי פופולארי בישראל. האמת היא שאם היה סוד כזה, הוא כבר מזמן היה מתגלה ואם כל מי שהיה מגלה את הסוד היה גם הופך לערוץ מצליח, האנושות הייתה מבלה את כל זמנה בצפייה בסרטוני יוטיוב כדי לממש את ההצלחה לכל בעלי הערוצים. קידום סרטונים ביוטיוב הוא עניין של שיטה, של התמדה ושל סבלנות ואם תקפידו על שלושת אלה, הצלחתכם תהפוך לתוצאה בלתי נמנעת.

 

קידום סרטונים ביוטיוב – אין דבר כזה גביע קדוש בכל דקה מועלים כ-400 שעות וידאו ליוטיוב ועדיין, רובם המכריע של הסרטונים הללו לא זוכים אפילו לצפייה אחתאז איך מקדמים סרטונים ביוטיוב?

ובכן, בהנחה שאימצתם את הגישה של שיטה, התמדה וסבלנות, ישנם לא מעט כלים בהם יהיה עליכם להשתמש בכדי לממש את פוטנציאל ההצלחה. כלים אלה כוללים גיבוש זהות וקונספט ערוץ, הקפדה על איכות וידאו וסאונד, פרסום עקבי של סרטונים, שמירה על אינטראקציה עם הצופים, ניתוח נתוני צפייה ועריכת ותזמון הסרטונים על פיהם, שיתופי פעולה עם ערוצים אחרים, שילוב של האשטגים ומטה תגיות, בחירת כותרת, תיאור ותמונה מקדימה לכל סרטון בצורה חכמה ואפקטיבית ועוד שורה של צעדים שיהיה עליכם לאמץ ולהכניס למודל שיטתי שעם הזמן יהפוך אצלכם לשגרת ברירת המחדל.

אלא שבמרבית המקרים, לא תוכלו לעשות את זה לבד, לפחות לא בשלב הראשון. בעלי ערוצי יוטיוב המנסים ללמוד את המלאכה מאחרים, נוטים לשאת את עיניהם אל אלה שכבר הצליחו ובצדק. אלא שאצל אלה שכבר הצליחו, יהיה לכם קשה מאוד למצוא את השיטה שהובילה אותם לשם ואתם יכולים להיות נהוגים שבתחילת דרכם הם נהגו בצורה שונה לגמרי מכפי שהם נראים לכם היום. קידום סרטונים ביוטיוב, פרט להיבטים המקצועיים שלו, הוא גם תהליך שמחייב המון סבלנות והתמדה ולרוב, בתוך העומס הרגשי ואולי הכלכלי שמלווה את הקמת הערוץ ולצד כל הפעילות הענפה שלכם ביצירת הסרטונים עצמם, זה כמעט ודאי שלא תוכלו להקדיש את עצמכם גם לסוגיית הקידום. במצב הזה עומדות בפניכם שתי ברירות שעליהן נדבר כעת.

קידום סרטונים ביוטיוב, פרט להיבטים המקצועיים שלו, הוא גם תהליך שמחייב המון סבלנות והתמדה ולרוב, בתוך העומס הרגשי ואולי הכלכלי שמלווה את הקמת הערוץ ולצד כל הפעילות הענפה שלכם ביצירת הסרטונים עצמםסבלנות או מקצוענות

הברירה הראשונה שעומדת בפניכם היא להיות מאוד סבלניים – ללמוד את כל הכלים החשובים, לשלב אותם בתוך הפעילות שלכם, להפוך אותם לשגרה ולהמשיך להעלות עוד סרטון ועוד סרטון ועוד סרטון מבלי להתייחס בכלל לתוצאות. אם תמשיכו לעשות זאת לאורך זמן וכמובן, אם יש קהל מספיק גדול לתכנים שלכם, בסופו של דבר תגיע גם ההצלחה בצורה הכי אורגנית והכי מספקת שיש. אבל יש גם ברירה שנייה, ברירת המקצוענות. הברירה הזאת מתבססת על הישענות על יכולות מקצועיות שאותן אתם יכולים לשכור מאנשי מקצוע שמתמחים בכל מה הקשור למשימה של קידום סרטונים ביוטיוב ויכולים לבנות עבורכם את השיטה ולבצע עבורכם את העבודה, שתביא לכם את ההצלחה. במקרה הזה, אתם משתמשים אמנם בשירות שעולה כסף, אבל גם ההצלחה תגיע מהר יותר ואיתה גם הרווח הכספי, אם לשם אתם מכוונים.

בכל מקרה, בין שאתם מתכוונים להיעזר באיש מקצוע ובין שאתם מתכוונים לעשות הכל בעצמכם, התחילו כבר עכשיו לבנות ולהטמיע את השיטה בתוך הפעילות השוטפת שלכם והקפידו לאהוב את מה שאתם עושים ולעשות את מה שאתם עושים מתוך אהבה. זהו התנאי שיעניק לכם את אורך הנשימה הארוך ביותר וישאיר אתכם במשחק מספיק זמן עד לפריצה הגדולה.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה ביותר ביותר בתחום קניית עוקבים לרשתות חברתיות, כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים לרשתות חברתיות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם