יותר מ-1,500 עסקים כבר בחרו!

קניית עוקבים לטוויטר

לקוחות מרוצים שלנו

5/5

חבילות קידום בטוויטר להזמנה אונליין

BestLinks - המסלול הבטוח והמוביל לקידום ברשתות חברתיות

קניית עוקבים לשיפור מיתוג

המערכת החדשנית שלנו תדע לחשוף אתכם לקהל שמעוניין בשירותים שלכם ומסייע להגברת אמינות ומיתוג בכל מדיה חברתית

קניית צפיות להגברת אמינות

אם חיפשתם להגדיל את החשיפה שלכם ביוטיוב, טיקטוק או אינסטגרם, אנו נדאג לחשוף את התכנים שלכם לקהל היעד הרצוי

מחירים אטרקטיביים ללא תחרות

קהל הלקוחות שלנו נהנה מחשיפה וקידום ברשתות חברתיות במחירים הוגנים שמאפשרים לקבל בוסט גם בתקציבים דלים.

מובילים בשיווק דיגיטלי

יתרון נוסף שלנו הוא המעטפת השלמה שאנו מציעים לבעלי עסקים שרוצים יותר חשיפה באתרים, רשתות חברתיות ופרסומות באתרים הכי נחשבים.

רכישה קלה ואספקה מהירה

כאן ועכשיו! החל מרגע הרכישה באתר, צוות המומחים שלנו סורק את קהל היעד ומגביר את החשיפה. תוצאות מהירות ואיכותית בלחיצת כפתור!

דיסקרטיות מובטחת

השרת המאובטח שלנו מבטיח את הבטחון שלכם. השימוש במידע משמש אך ורק להגדלת החשיפה ושיפור המטרות העסקיות שלכם.

קניית עוקבים בטוויטרקניית עוקבים בטוויטר

בשונה מרשתות חברתיות אחרות, טוויטר מאפשרת למשתמשים שלה להעלות ולקרוא פוסטים המוגבלים בכמות קבועה של תווים – 280 סך הכל. הרעיון של העלאה ושיתוף של מסרים קצרים נולד בהשראת הודעות הטקסט בטלפונים, שבעבר היו מוגבלים בכמות תווים מסוימת כשכל חריגה על כמות זו חייבה את השולח בתשלום על הודעה חדשה. לכן הפתרון היה לנסות "לדחוס" כמות מוגבלת של טקסט כדי לא לחרוג ולשלם יותר, שכיום הפך להיות רעיון מאתגר ופופולרי במיוחד עבור קהל המשתמשים הגדול של טוויטר.

עוקבים בטוויטר – מה זה אומר?

רשתות חברתיות מתבססות על שימוש גלובלי בפלטפורמה הדיגיטלית הזו, כאשר המטרה המרכזית היא לטוות רשת חברתית המשותפת לקהל משתמשים מסוים ברשת. לרוב נוצרים קשרים חברתיים בין משתמשים שיש להם תחומי עניין משותפים, וכדי שהם יוכלו להמשיך ולטפח את הקשר החברתי שהם יצרו עליהם לבצע מעקב אחר אותו פרופיל שמעניין אותם.

פרופילים המחזיקים בכמות עוקבים גדולה יותר נחשבים כפרופילים פופולריים ואהודים יותר, ולכן רמת החשיפה שלהם ברחבי הרשת תהיה רחבה וגדולה יותר, לעומת פרופילים אחרים המחזיקים כמות קטנה יותר של עוקבים. 

קניית עוקבים בטוויטר – מה המטרה של רכישה כזו?

כאשר בוחרים לעקוב אחר פרופיל מסוים בטוויטר, מעוניינים למעשה להמשיך ולקבל עדכונים חדשים בכל פעם שאותו פרופיל מעלה פוסטים ותכנים חדשים. האלגוריתם של טוויטר, ולמעשה כל האלגוריתמים הכלולים בכל הרשתות החברתיות כיום, יודע לזהות את אותם פרופילים אהודים שצברו מספר עוקבים גבוה יותר – ולכן הוא מסמן את הפרופיל הזה כסמכותי, איכותי ורלוונטי יותר וכך הוא מקבל חשיפה רחבה יותר לקהל משתמשים מגוון ברשת.

משום כך ניתן לומר כי קניית עוקבים בטוויטר מסייעת להעלות את המודעות והפופולריות של הפרופיל ברשת, וכך הוא מקבל חשיפה גבוהה יותר בין כלל המשתמשים בטוויטר. נוסף לעדיפות והחשיפה שהפרופיל מקבל מהאלגוריתם, אין כל ספק כי פרופיל עם מאות אלפי עוקבים נראה מעניין ורלוונטי יותר לעומת פרופיל עם כמה מאות עוקבים בלבד.

קניית עוקבים בטוויטר למטרות עסקיות

כיום הטוויטר פונה לרוב עבור קהל בוגר יותר, ואילו קהל צעיר יותר מעדיף לעשות שימוש בפלטפורמות דיגיטליות אחרות כמו אינסטגרם, טיקטוק ועוד. ניתן לראות מיליוני משתמשים מכל רחבי העולם שעושים שימוש קבוע בטוויטר, ואילו בארץ לרוב אלו פוליטיקאים, מפורסמים וגם עסקים שבוחרים לעשות שימוש ברשת החברתית הזו.

לכן קניית עוקבים בטוויטר משמשת לרוב עבור מטרות עסקיות של עסק שונים בארץ, המעוניינים לקבל חשיפה רחבה וטובה יותר גם עבור קהל בינלאומי שכאמור עושה שימוש רב יותר באפליקציית הטוויטר. עסק שמחזיק בכמות עוקבים גבוהה במקביל לתחזוקה שוטפת של הפרופיל והעלאת תכנים רלוונטיים, יוכל לקבל חשיפה גבוהה יותר לקהל משתמשים גדול ומגוון וכך להצליח למנף את המיתוג וההצלחה של העסק.

כיצד ניתן לקנות עוקבים בטוויטר?

כדי להשיג כמות גבוהה של עוקבים בטוויטר צריך להקפיד על עדכון שוטף של הפרופיל באמצעות העלאת פוסטים, תמונות, סרטונים, דעות ותכנים רלוונטיים נוספים שייצרו עניין ומעורבות עבור קהל המשתמשים בטוויטר. כיוון שמדובר על תהליך לא קצר עד לביסוס הפרופיל והשגת כמות העוקבים הרצויה, ניתן לסייע לתהליך באמצעות קניית עוקבים בטוויטר שהם למעשה פרופילים אמיתיים ברשת הזו.

האפשרות של קניית עוקבים מיועדת לכל אדם / עסק / מותג שרוצה לקבל חשיפה ברשת החברתית, זאת באמצעות חבילת עוקבים שניתן לרכוש דרך חברות דיגיטל המתמחות בפרסום ושיווק ברשתות חברתיות. כל פרופיל שמעוניין להגדיל את כמות העוקבים שלו יכול לבחור חבילות מותאמות אישית של כמות עוקבים, במקביל להתאמת גובה התקציב הדרוש לרכישת העוקבים. 

טיפים שחשוב לדעת על קניית עוקבים בטוויטר

אין ספק כי קניית עוקבים בטוויטר תאפשר לכל אחד לרכוש את החשיפה החברתית שתתאים לו, וכך להפוך להיות ויראלי ומוכר בין מיליוני המשתמשים באפליקציית הטוויטר. למרות שמדובר על פתרון יעיל ואיכותי, חשוב לוודא כי קניית העוקבים מתבצעת בצורה מקצועית והעוקבים שנרכשים הינם פרופילים אמיתיים ולא פיקטיביים. כך ניתן להבטיח כי הפרופיל יקבל את החשיפה הטובה ביותר, וירכוש לו מספר עוקבים רלוונטיים שימשיכו לעקוב אחריו ולא יסירו את המעקב כעבור כמה זמן.