רובוט לאינסטגרם

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

רובוט לאינסטגרםאנו חיים בתקופה בה נוכחות ברשתות חברתיות היא הכרחית להצלחת המותג שלכם, בין אם מדובר במוצר פיזי או אישיות מפורסמת שמשתמשת ברשתות חברתיות כדי לקדם את עצמה. נוכחות בסיסית ברשתות החברתיות כמובן לא מספיקה, איכות התוכן שתעלו ורמת החשיפה של התוכן היא קריטית להצלחה של המותג שלכם. אם לדוגמה הקמתם עמוד אינטסגרם למותג הבגדים שלכם, ככל שתעלו תוכן איכותי יותר לאינסטגרם ותעוררו יותר מעורבות מצד גולשים, כך סביר שתראו בהמשך עלייה בטראפיק לאתר המכירות שלכם. אבל איך מעודדים את הגולשים לייצר מעורבות בחשבון שלכם? לעשות לייקים, להגיב או לעקוב אחריכם? אם אתם פועלים באינסטגרם ומעוניינים להאיץ את החשיפה לחשבון שלכם, תוכלו לבחור להשתמש ברובוט לאינסטגרם. אם נתקלתם בעבר בביטוי רובוט לאינסטגרם ולא הבנתם מה זה בכלל, אתם במקום הנכון.

 

כשאומרים רובוט לאינסטגרם מתכוונים למעשה לתוכנת מחשב אוטומטית שמדמה פעילות של אנשים אמיתיים ומייצרת לייקים, עוקבים, חשיפות ומעורבות באופן אוטומטי לחשבונות אינסטגרם. בעצם התפקיד של הרובוט הוא לפתוח באינטראקציה ראשונית עם משתמשים אחרים של אינסטגרם, ובכך לעודד הזרמה של עניין, תנועה ופעילות לחשבון האינסטגרם שלכם. רובוט טוב הוא כזה שיפעל בצורה מתוחכמת כך שלא יעבור על חוקי אינסטגרם והפעולות שלו יתפסו כלגיטימיות ובעלות ערך לחשבון שלכם, רובוט שייצר לייקים אמיתיים ותנועה לחשבון שלכם כך שהחשיפה שלכם תמשיך לגדול ואיתה מעורבות הגולשים.

 

למה כדאי לי להפעיל רובוט לאינסטגרם?


אם יש לכם חשבון פרטי או עסקי באינסטגרם, אם אתם פעילים וחשוב לכם להגיע לכמה שיותר משתמשים ברחבי הרשת, ובכך להפוך את הפעילות שלכם בחשבון האינסטגרם לכמה שיותר ויראלית, עליכם להגדיל חשיפה לחשבון שלכם. יותר חשיפה מובילה ליותר עוקבים ויותר לייקים, יותר עוקבים ולייקים מובילים ליותר חשיפה, כך שמדובר במעגל קסמים שבאמצעות רובוט לאינסטגרם תוכלו לקדם באופן יזום בעצמכם.

 

מה היתרונות של רובוט לאינסטגרם?


אם תשתמשו נכון ברובוט תוכלו להגדיל את התנועה והחשיפה לחשבון שלכם במעט מאמץ, הרובוט עובד בשבילכם. אם תדעו לייצר רווחים מהנוכחות שלכם ברשת, מדובר בהשקעה כלכלית נמוכה יחסית ביחס לרווח. הרובוטים קלים יחסית לתפעול, ואם זה מרגיש קצת מורכב עבורכם תוכלו לפנות לחברה שתפעיל עבורכם את הרובוט, כך שלמעשה כל אחד יכול להשתמש ברובוט לאינסטגרם.

 

מה החסרונות של הרובוט?


החיסרון העיקרי הוא שבשימוש לא נכון, אם הרובוט שלכם לא חכם מספיק, האלגוריתם של אינסטגרם עלול לתפוס את הפעילות שלכם כחשודה ולהפעיל סנקציות על החשבון, עד כדי לחסום אותו לחלוטין. לדוגמה אם מחר תפתחו חשבון אינסטגרם חדש ותוך שעה יהיו לכם מאות אלפי עוקבים הדבר עלול להרים דגל אדום לאלגוריתם של אינסטגרם. לכן חשוב שהפעילות של הרובוט תהיה הדרגתית, הגיונית ומותאמת לפרופיל שלכם. בנוסף, כדי שהפעילות של הרובוט תיתפס כהגיונית, תצטרכו להמשיך ולהעלות תכנים כמה שיותר איכותיים לחשבון שלכם כדי שהמעורבות של הגולשים לתוכן והאינטראקציות שיקיימו יראו לגיטימיים, וימשיכו לזרום. ככל שתעלו יותר פוסטים וסטוריז, כך כמות האינטראקציות עם החשבון שלכם תגדל.

 

איך עובד רובוט לאינסטגרם?


פעמים רבות אם מישהו עושה לייק לעמוד האינסטגרם שלנו או עוקב אחרינו, אנחנו מגיבים בחזרה במחווה דומה. כך עובד הרובוט, הוא מייצר את האינטראקציה הראשונית עם מגוון חשבונות בבת אחת, כאשר אנו מצפים שחלק מאותם חשבונות יגיבו בחזרה. יש מגוון רחב של רובוטים לאינסטגרם וניתן להגדיר כל רובוט בצורה שונה. אפשר להחליט שהבוט יתן לייקים, יעקוב אחרי חשבונות אחרים, יצפה בסטורי וכו'. כמו כן, תוכלו לבקש מהבוט לפנות לקהל ספציפי שמתאים לכם, לדוגמה, נשים בגילאי 20-30 ממרכז הארץ או עוקבים של משתמשים ספציפיים או האשטגים. לרוב, תהליך הקמה והתאמה של רובוט לוקח כ-24 שעות עד 48 שעות, את ההשפעה של הרובוט על אינטראקציות שונות בחשבון שלכם לוקח קצת זמן לראות, כך שאם בחודש הראשון לא ראיתם התקדמות משמעותית, אל תתייאשו ונסו עוד חודשיים לפחות.

 

מה חשוב לדעת כשמחליטים באיזה רובוט לאינסטגרם להשתמש?


אם בחרתם לעבוד עם רובוט לאינסטגרם יש לכם אפשרות לשכור רובוט קיים באמצעות מנוי חודש או לרכוש בעצמכם רובוט ולתפעל עצמאית. אם תשתמשו במנוי, החברה לה תשלמו תתפעל את הרובוט ויש לכך עלות, אם תרכשו רובוט תצרכו לשלם חד פעמית מחיר גבוה יותר ולתפעל הכל לבדכם. בכל שיטה שלא תבחרו, חשוב לבחור ברובוט עם אפשרויות רחבות של פעולות, ובעיקר כזה שמתעדכן כל הזמן, כי האלגוריתם של אינסטגרם משתנה ללא הרף. רובוט שלא מתעדכן בחוקיות מעת לעת, עלול לפגוע בביצועים שלכם ולהוביל אפילו לחסימת החשבון. כשאתם באים לבחור את הרובוט, יש להתאים אותו לחשבון שלכם באמצעות בחינה של מספר פרמטרים: כמה זמן החשבון שלכם קיים, כמה החשבון שלכם פעיל, כמה פוסטים אתם מעלים ביום וכדומה. כך תדעו להתאים לחשבון שלכם רובוט שימנף את הפעילות מבלי להגזים ולעורר חשד.

 

כמה עולה להשתמש ברובוט לאינסטגרם?


אם תבחרו לרכוש את הרובוט המחירים יכולים להגיע לאלפי דולרים בעלות חד פעמית. אם תבחרו להשתמש במנוי חודשי העלות משתנה בהתאם לשירות שתקבלו ולהיקף שלו.
לדוגמה, רובוט שמטרגר את הקהל שתבחרו לפי פילוח שלכם, ומבצע עד 500 פעולות בחודש כמו לייקים וצופה בסטוריז כ-1,000 פעמים, יכול לעלות כ-300 ₪ לחודש. ככל שתגדילו את היקף הפעולות שהרובוט לאינסטגרם מבצע עבורכם המחיר לחבילה יעלה ויכול להגיע עד ל-900 ₪ בחודש, כשכמובן המחיר הממוצע לפעילות בודדת יורד. ההבדל המשמעותי בין החבילות השונות הוא בכמות פעולות שהרובוט מבצע ביום ובתוספת פעולות מתקדמות יותר מלבד לייקים כמו שליחת הודעות, כתיבת תגובות וכו'. ככל שהרובוט מבצע פעולות מתוחכמות יותר העלות עולה.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה ביותר ביותר בתחום קניית עוקבים לרשתות חברתיות, כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים לרשתות חברתיות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם