רשימת עוקבים בפייסבוק

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

רשימת עוקבים בפייסבוקיש המתייחסים לכך בביטול, אבל בפועל, כולנו יודעים את האמת לפחות עבור מרביתנו: כאשר אנו מפרסמים תמונה, טקסט או סרטון בפייסבוק, אנחנו רוצים שזה יגיע לכמה שיותר אנשים. למה? כי זו מלכתחילה הסיבה שבה אנחנו פעילים בפייסבוק – לפתח את הקשרים החברתיים שלנו, להשמיע את כולנו ואולי גם להשפיע. במובנים רבים, נשמח מאוד שכמה שיותר אנשים יעקבו אחרינו מבלי שאנחנו נצטרך לעקוב אחרי כולם וגם אם זה נשמע אגואיסטי, זה בסדר גמור. בדיוק לשם כך נועד הפיצ'ר של עוקבים בפייסבוק ובשורות הבאות נספר לכם איך תוכלו לדעת מי עוקב אחריכם דרך רשימת עוקבים בפייסבוק.

 

אז מי עוקב אחריכם?

ובכן, דבר אחד חשוב שאתם צריכים לדעת כבר עכשיו – בכל רגע נתון תוכלו לדעת בדיוק כמה אנשים עוקבים אחריכם, אבל לרוב לא תוכלו לדעת את הזהות של כולם. לצד הפיצ'ר של רשימת עוקבים בפייסבוק ישנו גם הפיצ'ר שמאפשר לכל אדם להישאר אנונימי בזמן שהוא עוקב אחרי אחרים. זאת אומרת, שכאשר עוקב אנונימי כזה עוקב אחריכם, אתם תראו את מספר העוקבים שלכם עולה באחד, אבל לא תוכלו לדעת מיהו בדיוק. אחרי שסגרנו את הפינה הזאת, אם אתם רוצים לבדוק כמה עוקבים יש לכם ומי בדיוק עוקב אחריכם (כל אלה שאינם אנונימיים כאמור), תוכלו לעשות זאת באמצעות רשימת עוקבים בפייסבוק. אל הרשימה הזאת תוכלו להגיע דרך דף הפרופיל שלכם, בו יהיה עליכם להיכנס תחילה לדף החברים בו מפורטים כל החברים שלכם בפייסבוק. בתוך הדף הזה תוכלו למצוא רשימה של האנשים והדפים אחריהם אתם עוקבים ולצדה גם רשימת עוקבים בפייסבוק בה מופיעים כל המשתמשים העוקבים אחריכם.

רוצים להגדיל עוקבים – למה זה טוב?

זה לא סוד שכולם רוצים שיהיו להם יותר עוקבים, אבל עבור אנשים פרטיים אין במהלך זה שום אינטרס עסקי או כלכלי ומדובר פשוט ברצון להגיע לקהל רחב יותר. עבור בתי עסק, הסיפור הוא לגמרי שונה. בעולם העסקי, יותר עוקבים זה אומר יותר מוניטין, יותר חשיפה, יותר הצלחה ויותר אנשים שנותנים בכם אמון – ארבעה פרמטרים חשובים לכל עסק. זאת הסיבה שבתי עסק משקיעים משאבים רבים בצירוף עוד ועוד עוקבים לדף העסקי ובמקרים מסוימים אף מוכנים לשלם על כך כסף. לגבי הערך של טקטיקת רכישת העוקבים יש עדיין חילוקי דעות, אבל די ברור שכל רשימת עוקבים בפייסבוק שמספר העוקבים בה הוא גדול, היא רשימה שלא יכולה להזיק בלשון המעטה. מצד שני, חשוב להבין שעוקבים שאתם משלמים על עצם המעקב שלהם אחריכם הם לא יותר ממספר המופיע ברשימת העוקבים שלכם. במקרים רבים יכולים להיות אלה עוקבים מחו"ל שבכלל לא יכולים לקרוא את מה שאתם מפרסמים ובמקרים אחרים מדובר בחשבונות פייק שאין מאחוריהם אף אדם. גם המחויבות של אותם עוקבים להיות מעורבים בפעילותכם אונליין היא מוגבלת עד בלתי קיימת ומרגע שהעוקב סומן, סביר להניח שלא תרגישו יותר בנוכחותם.

אז איך אפשר בכל זאת להשיג עוקבים?

אם אתם חולמים על רשימת עוקבים בפייסבוק שאחרים בשוק שלכם יכולים רק לקנא בה, הדרך הטובה ביותר להשיג זאת היא באמצעות פעילות נכונה ברשת החברתית. פעילות נכונה זו כוללת שיתופי פעולה עם דפים אחרים שיכולים להיות רלוונטיים לכם, פרסום פוסטים באופן עקבי לפחות אחת ליום, שימוש בכל כלי הפרסום הקיימים לרבות טקסט, תמונות, וידאו וכמובן לייב וסטורי, שימוש בהאשטגים, יצירת מעורבות של קהל העוקבים אחרי הנעשה בדף באמצעות הגרלות והפעלות אחרות וכן הלאה. המדובר בתהליך שיווקי עסקי לכל דבר ועניין ויהיה עליכם להתמיד בו ולנהל אותו על בסיס קבוע לצד כל התהליכים העסקיים האחרים המתנהלים בעסק. יחד עם זאת, תהליך זה אכן ייצר לכם רשימת עוקבים בפייסבוק שבסופו של דבר גם תספק לכם המון ערך, לרבות ערך כלכלי. אם אתם לא בטוחים איך תוכלו לעשות זאת בעצמכם, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לפנות לגורם מקצועי המתמחה בתחום זה ואשר יסייע לכם לבנות קהל גדול של עוקבים נאמנים, שבאמת קוראים, שומעים ורואים אתכם ואפילו משתפים אתכם ומסייעים לכם בהרחבת החשיפה שלכם מול קהלים חדשים. זאת הדרך הנכונה לבנות רשימת עוקבים בפייסבוק ויש אנשי מקצוע שיודעים לעשות בדיוק את זה.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה ביותר ביותר בתחום קניית עוקבים לרשתות חברתיות, כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים לרשתות חברתיות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם