קידום ביוטיוב מחיר – מדוע קידום העסק שלכם ביוטיוב משתלם כלכלית

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

נסו לדמיין או להיזכר כמה פעמים נכנסתם ליוטיוב כדי לצפות בסרטון. מדובר בפלטפורמה ייחודית, המשלבת מגוון רחב של סרטונים מכל התחומים. דרכה אנחנו יכולים ללמוד, דרכה אנחנו יכולים לקבל מידע, להנות מבידור שמרתק אותנו ועוד. לכן, אם יש לכם עסק, מוצר, מיזם או שירות שאתם רוצים להציג ולקבל עבורם חשיפה די גבוהה, הרשת החברתית יוטיוב שכבר מזמן כבשה את העולם, היא דרך מעולה לעשות את זה. לפני שאנו צוללים לכדאיות הכלכלית של פרסום העסק שלכם ביוטיוב, נבין ראשית, כיצד מנוע החיפוש המעניין הזה עובד, וכיצד ניתן לקדם בו את העסק שלכם.

קידום ביוטיוב מחיר – מהו פרסום ביוטיוב וכיצד עושים זאת?קידום ביוטיוב מחיר - מהו פרסום ביוטיוב וכיצד עושים זאת?  פלטפורמת הסרטונים, יוטיוב, נחשבת לאחת הרשתות הפופולאריות בעולם, ונכון להיום היא, נמצאת בין המקומות הראשונים במדדי הצרכנות באינטרנט של גולשים ברחבי העולם בכלל ובישראל בפרט

פלטפורמת הסרטונים, יוטיוב, נחשבת לאחת הרשתות הפופולאריות בעולם, ונכון להיום היא, נמצאת בין המקומות הראשונים במדדי הצרכנות באינטרנט של גולשים ברחבי העולם בכלל ובישראל בפרט, יחד עם גוגל ופייסבוק. פלטפורמת סרטוני הווידיאו הזו פתחה לאחרונה את שעריה למטרות פרסום שירותים ואתרים של שלל עסקים עצמאיים. בצורה דומה לשיווק בגוגל, ניתן גם ביוטיוב לייצר קמפיינים יעילים ולהציג לציבור הרחב מודעות פרסום, אשר יופיעו לצד הסרטון המתנגן, ואף בזמן הצפייה בסרטון. זאת בנוסף לפרסום סרטונים שיווקיים באמצעות הפלטפורמה וניהול עמוד יוטיוב במטרה לפרסם עסקים ולקדמם.

 

קידום ביוטיוב מחיר – למה כדאי לנו לבחור ביוטיוב כדי להגדיל את העסק שלנו?

בדומה לגוגל, יוטיוב היא פלטפורמה שבה בכל רגע נתון גולשים מיליוני אנשים. עסק אשר בוחר לפרסם את עצמו ביוטיוב מביא לחשיפת התכנים שלו ייחשפו לקהילה רחבה של אנשים, אשר יכולים להיחשף בכל רגע נתון לעסק המפורסם ולקמפיין הפרסומי הרצוי. בנוסף לכך, יוטיוב עוזרת למפרסמים בה על ידי מתן אופציה לניהול קמפיינים שיווקיים בצורה עצמאית, ממש כפי שנעשה בגוגל. כלומר, כאשר קהל יעד ספציפי מחפש סרטונים לפי מילת מפתח, מתודת הפרסום של יוטיוב מובילה אותו בדיוק למודעה הרצויה ובכך היא עוזרת לנהל את הקמפיין.

קידום ביוטיוב מחיר – מהו המחיר של פרסום העסק שלנו ביוטיוב ומהי הכדאיות הכלכלית של המהלך הזה?קידום ביוטיוב מחיר – למה כדאי לנו לבחור ביוטיוב כדי להגדיל את העסק שלנו?  בדומה לגוגל, יוטיוב היא פלטפורמה שבה בכל רגע נתון גולשים מיליוני אנשים.

פרסום ביוטיוב מנוהל בדומה למתודה שמתרחשת בגוגל. המפרסם משלם לפי כמות הגולשים שנחשפו למודעה. ככל שיותר אנשים ״הקליקו״ על המודעה ונכנסו דרכה אל האתר אותו פרסמתם – כך החיוב עולה. בנוסף לכך, יוטיוב נותנת אופציה למפרסמים להיערך על פי שיקולי תקציב, ולהגביל את כמות האנשים אשר נכנסים למודעה השיווקית בכל יום. עלות התשלום הממוצעת עומדת על 10 אגורות בערך לכניסה אחת.

חשוב להבין כי כאשר אנו בוחרים לפרסם ביוטיוב, לרוב נצטרך לקחת בחשבון גם הוצאות של עריכת הווידיאו, צילום ועריכה בנוסף למערת הפרסום של יוטיוב

 

קידום ביוטיוב מחיר – סוגי הפרסומות השונות ותמחורן:

  • Six second video ad  – בסוג מודעה זו נפרסם מודעת וידיאו שאורכה  עד 6 שניות. במודעה זו נשתדל, כמובן, להעביר את המסר אותו אנו רוצים להעביר בצורה יעילה, תוך התחשבות מירבית בזמן הקצר שלה. בפרסומת מסוג זה נחוייב על פי מחיר קבוע מראש שנקבע על פי 1000 חשיפות.
  • In stream ad סרטונים באורך 30 שניות, אשר ינוגנו לפני הסרטון אותו הגולש בחר לראות כאשר הוא יכול לדלג עליו לאחר 5 שניות. בסוג פרסומת זו נחויב רק כאשר צפו בכל 30 שניות הסרטון.
  • Video discovery ad מודעה אשר בדומה לגוגל מופיעה מעל תוצאות החיפוש.

בסוג פרסומת זו נחויב פר ״קליק״ על המודעה.קידום ביוטיוב מחיר – סוגי הפרסומות השונות ותמחורן: Six second video ad  - בסוג מודעה זו נפרסם מודעת וידיאו שאורכה  עד 6 שניות. במודעה זו נשתדל, כמובן, להעביר את המסר אותו אנו רוצים להעביר בצורה יעילה,

אציין שוב כי התשלום הממוצע לכל אחת מהמתודות האלה הוא 10 אגורות לצפייה/״קליק״ בהתאמה.

 

כמה יעלה לי לעשות קידום ביוטיוב ?

פרט למחירים אותם ציינו קודם לכן, יש עוד כל מיני סוגים של פרסומות שאפשר להעלות, אבל המחיר שלהן הוא כבר מאוד מאוד גבוה. מדובר לרוב באלפי שקלים לפרסומת, אבל זה מאוד תלוי איפה אתם בוחרים לפרסם כמובן. בכל אופן, אם עדיין אין לכם ערוץ יוטיוב פעיל או שאתם חושבים על הפלטפורמה המתאימה ביותר לפרסום, שקלו את יוטיוב או חשבו על פרסום וקידום ברשתות החברתיות האחרות במקום או בנוסף.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה ביותר ביותר בתחום קניית עוקבים לרשתות חברתיות, כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים לרשתות חברתיות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם