יותר מ-1,500 עסקים כבר בחרו!

קניית צפיות לסרטון בפייסבוק

לקוחות מרוצים שלנו

5/5

חבילות קידום בפייסבוק להזמנה אונליין

קניית לייקים איכותיים קניית עוקבים ישראלים קניית צפיות לסטורי קניית תגובות לפוסטים

BestLinks - המסלול הבטוח והמוביל לקידום ברשתות חברתיות

קניית עוקבים לשיפור מיתוג

המערכת החדשנית שלנו תדע לחשוף אתכם לקהל שמעוניין בשירותים שלכם ומסייע להגברת אמינות ומיתוג בכל מדיה חברתית

קניית צפיות להגברת אמינות

אם חיפשתם להגדיל את החשיפה שלכם ביוטיוב, טיקטוק או אינסטגרם, אנו נדאג לחשוף את התכנים שלכם לקהל היעד הרצוי

מחירים אטרקטיביים ללא תחרות

קהל הלקוחות שלנו נהנה מחשיפה וקידום ברשתות חברתיות במחירים הוגנים שמאפשרים לקבל בוסט גם בתקציבים דלים.

מובילים בשיווק דיגיטלי

יתרון נוסף שלנו הוא המעטפת השלמה שאנו מציעים לבעלי עסקים שרוצים יותר חשיפה באתרים, רשתות חברתיות ופרסומות באתרים הכי נחשבים.

רכישה קלה ואספקה מהירה

כאן ועכשיו! החל מרגע הרכישה באתר, צוות המומחים שלנו סורק את קהל היעד ומגביר את החשיפה. תוצאות מהירות ואיכותית בלחיצת כפתור!

דיסקרטיות מובטחת

השרת המאובטח שלנו מבטיח את הבטחון שלכם. השימוש במידע משמש אך ורק להגדלת החשיפה ושיפור המטרות העסקיות שלכם.

קניית צפיות לסרטון בפייסבוקקניית צפיות לסרטון בפייסבוק

לרשת החברתית פייסבוק מועלים בכל יום מליוני סרטונים. השאלה הנשאלת היא איך אתם גורמים לכל האנשים שנמצאים בפייסבוק גם ככה ומבלים בו כל כך הרבה זמן לצפות דווקא בסרטונים שלכם? איך אתם גורמים להם לא רק להיכנס לסרטונים שלכם, אלא גם לצפות בהם עד הסוף? אם בעבר רוב האנשים היו רוכשים את התוכן שלכם דרך תוכן, היום סרטונים הוא התוכן המועדף על רוב האנשים. זה קצר, זה מעניין, זה מלמד וזה נחמד. אז התשובה לכל השאלות האלה היא קניית צפיות לסרטון בפייסבוק. אם אתם מעוניינים בשיתופי פעולה עסקיים בפייסבוק, ומחפשים תהליך מוכח לביצוע, מאמר זה מלמד איך למשוך קהל ולהמיר אותו ללידים ולקוחות, באמצעות קניית צפיות לסרטון בפייסבוק. ניתן לעשות זאת דרך חברות ואתרים מקצועיים שזו המומחיות שלהם, רק שימו לב היטב איפה אתם שמים את הכסף שלכם. 

משיכת הקהל הנכון בפייסבוק

כדי להשיג יותר לידים ואוהדים מהפייסבוק, חשוב להגדיל את מספר הלייקים ולוודא שהקהל מעורב בתכנים שלכם. חשוב שתהליך קניית צפיות לסרטון בפייסבוק יתמקד בלייקים איכותיים בלבד, כדי ששיעורי ההמרה יהיו גבוהים.

אפשר לקבל אלפי לייקים בפייסבוק, אבל אם הם אינם מעורבים בדף שלכם, הם אינם יעילים. לכן חשוב להשקיע מאמצים על מנת להשיג עוקבים אמיתיים שיובילו לשיתופי פעולה עסקיים יעילים. במקביל לרכישת לייקים, ניתן להוסיף עוקבים בפייסבוק באמצעות שיטות כגון:

  • שיווק משפיעים
  • שימוש אסטרטגי בהאשטגים בפייסבוק
  • הפניות מערוצים אחרים כמו אימייל או יוטיוב.

https://www.youtube.com/watch?v=rNi39ylDBiE&t=30s

אלה הן רק כמה שיטות יעילות להשגת עוקבים אמיתיים שעוברים למשפך המכירות

צמיחת חשבונות פייסבוק עשויה להיות איטית בהתחלה, אבל עם קניית צפיות לסרטון בפייסבוק, ניתן להתחיל לראות צמיחה מתמדת. באמצעות טקטיקות אלה, ניתן להשיג לידים נוספים שיכולים לעבור למשפך המכירות בפייסבוק.

טקטיקות אורגניות להקמת ובניית מודעות למותג

בשיווק דיגיטלי, פריצה לצמיחה היא מונח שמתייחס לתהליך ניסויים בטקטיקות שיווק שונות כדי לראות מה עובד, וחשוב מכך להבין את זה במהירות. אם מנסים שיטת שיווק אחת, כמו למשל לשלם על קניית עוקבים לסרטון בפייסבוק, מחליטים במהירות אם זה עובד, ועוברים לאסטרטגיה הבאה. 

המיקוד של הניסויים שלכם הוא בצמיחה ובניסיון למצוא את השיטות הטובות ביותר להגדיל במהירות את העוקבים שלכם בפייסבוק, ובמקביל את העסק שלכם.

בניית מודעות למותג

עם קניית צפיות לסרטון בפייסבוק, ניתן לגרום לאנשים לזהות בקלות את המותג שלכם. כך, למשל, כמעט כולם מכירים את הציפור הכחולה הקטנה של טוויטר, או את קשתות הזהב של מקדונלדס. אבל אלה עסקים מבוססים שמשווקים את עצמם כבר שנים. לעסקים קטנים יש עוד קצת עבודה לפני שיהיה קל לזהות את המותג שלהם.

https://www.youtube.com/watch?v=5kq62-i_bHg&t=3s

ניתן ליצור מודעות למותג באמצעות אופטימיזציה לפרופיל העסקי שלכם בפייסבוק, כדי לסייע לאנשים להבין מה אתם עושים. בביוגרפיה שלכם, הוסיפו את שם החברה שלכם, תיאור קצר של מה שאתם עושים ואתר האינטרנט שלכם. מומלץ גם להשתמש בלוגו כתמונת הפרופיל שלכם.

יצירת תוכן מעולה

ניתן להגביר את המודעות למותג שלכם גם באמצעות יצירה קפדנית של תוכן מעולה בפייסבוק. פרסמו באופן עקבי תמונות וכיתובים שמייצגים היטב את המותג שלכם וכוללים המלצות על המותג. אל תהיו מכירתיים מדי, אלא פשוט השתמשו באסטרטגיית פרסום עקבית, ומודעות המותג שלכם תתחיל לצמוח בהדרגה. 

אם יש לכם סרטון תדמית מעולה, למשל, קניית צפיות לסרטון בפייסבוק תגביר את החשיפה של הקהל לסרטון שלכם ותוביל ליצירת יותר לידים.