קידום ביוטיוב פרסום – על החשיבות של פרסום ביוטיוב עבור יוצרי תוכן ועסקים כיום

השאירו פרטים כבר עכשיו וניצור אתכם קשר בהקדם האפשרי!

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

אנו חיים בעידן של רשתות חברתיות. עידן שבו בכל רגע פנוי שיש לנו אנחנו לוחצים על אפליקציות כמו פייסבוק, יוטיוב, טיק טוק ואינסטגרם ופשוט מגלגלים את הפידים. אנחנו צופים בסרטונים, מתעדכנים בסטוריז, בודקים מה קורה ואיפה, נהנים מלצפות בתמונות. למעשה, החשיפה הזו ברשתות החברתיות היא כל כך גדולה, ככה שבעלי עסקים שלא מנצלים את הפלטפורמה הזו לטובתם פשוט מפספסים. פרסום נכון, ממוקד, איכותי המבוסס על קידום אורגני וממומן ברשתות החברתיות מאפשר להשיג חשיפה גבוהה יותר ולשווק את העצם שלנו בצורה חכמה, ממוקדת ורלוונטית. הפעם בחרנו לספר לכם על קידום ביוטיוב ועל הדרכים שבאמצעותן ניתן לפרסם.

קידום ביוטיוב – פרסום – כיצד יוטיוב הפך להיות מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם?

עם 3.5 מיליון אנשים אשר נכנסים יום יום ליוטיוב רק בישראל, יוטיוב הhא הפלטפורמה הגדולה ביותר כרגע לסרטוני וידיאו. אנשים רבים בישראל וברחבי העולם צורכים באמצעות היוטיובקידום ביוטיוב - פרסום – כיצד יוטיוב הפך להיות מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם?  עם 3.5 מיליון אנשים אשר נכנסים יום יום ליוטיוב רק בישראל, יוטיוב הhא הפלטפורמה הגדולה ביותר כרגע לסרטוני וידיאו. סרטונים ושירים, ואף מעלים סרטוני וידיאו של עצמם בשלל נושאים כאלה ואחרים. גוגל רכשה בשנת 2006 עבור 1.65 מיליארד דולר, דבר הממחיש את הפופולאריות הגדולה של החברה. עם המספרים האלה אתם יכולים להבין שאם אתם לא מפרסמים את עצמכם או את העסק או השירות שלכם ביוטיוב, אתם יכולים פשוט לאבד לקוחות.

קידום ביוטיוק פרסום – למי זה מתאים?

בעיקרון, צריך קודם כל להבין שהקהל שלכם באמת נמצא שם. איך תדעו את זה? על ידי מחקר. מחקר מתחרים, מחקר מילות מפתח, מחקר קהלי יעד. בעיקרון הקמת ערוץ ביוטיוב מתאימה לקשת רחבה של בעלי מקצוע ועסקים מתחומים שונים כמו אופנה, בריאות, רפואה, הורות, חינוך, שיפוצים ועוד.

קידום ביוטיוב – פרסום – תמורה לעומת עלות

קידום ביוטיוב ופרסום בו הינו פתרון נהדר לעסקים קטנים וגדולים כאחד, אשר רוצים להיחשף לאנשים רבים ככל הניתן בעלות נמוכה. כל שעליהם לעשות הוא לייצר סרטון או תוכן מסויים, אשר מעביר את מטרת העסק או המסר העקרי לקהל היעד ולהעלות אותו ליוטיוב. בניגוד למתודות שונות כמו למשל קידום אתרים אורגני – מתודה ארוכה יותר, בה האתר ימוקם גבוה יותר בתוצאות החיפוש בגוגל.  קידום ביוטיוב ופרסום בו יכול להתבצע בצורה מהירה יותר ומיידית יותר כך שתוך מספר דקות תתקבל חשיפה מיידית לקהל היעד.

קידום ביוטיוב – פרסום – סרטון מוכר יותר מטקסט – הייתרונות של קידום עמוד היוטיוב שלכם

על פי מחקרים רבים שהתבצעו ברחבי העולם, עולה מסקנה חד משמעית – סרטון מוכר יותר טוב מאשר תמונה או טקסט. מן המחקר של invodo, חברה שיוצרת סרטוני ווידיאו שיווקיים לחברותקידום ביוטיוב – פרסום – תמורה לעומת עלות  קידום ביוטיוב ופרסום בו הינו פתרון נהדר לעסקים קטנים וגדולים כאחד, אשר רוצים להיחשף לאנשים רבים ככל הניתן בעלות נמוכה. מסחריות, ניתן ללמוד כי לפחות חצי מהאנשים אשר לקחו חלק במחקר, הרגישו יותר בטוח לרכוש את שירותיו של אדם או לקנות מוצר לאחר שצפו בסרטון וידיאו.

קידום ביוטיוב – פרסום – סוגי המודעות השונות אותן ניתן לפרסם ביוטיוב ושיטת החיוב למפרסם

  • Video discovery ad המודעה מופיעה ממש כמו ברשת החיפוש גוגל בתוך תוצאות החיפוש. כאשר משתמש יוטיוב מחפש נושא בתחום מסוים שמתכתב עם תחום עיסוקו של המפרסם, תופיע המודעה מעל תוצאות החיפוש.

כיצד מתבצע החיוב בסוג פרסומת זו?

החיוב מתבצע על פי ״קליק״. כלומר, בעת לחיצה (״קליק״) על המודעה המפרסם יחויב. אם לא בוצעה לחיצה על המודעה, לא יתבצע חיוב.
  • In stream ad סרטונים קצרים אשר מנוגנים לפני תחילת הסרטון שהצרכן ״הקליק״ עליו. הצרכן יכול לדלג על הסרטון הפרסומי שלכם רק לאחר חמש שניות. אורך הסרטון הפרסומי הכולל הוא 30 שניות.
כיצד מתבצע החיוב בסוג פרסומת זו?קידום ביוטיוב – פרסום – סוגי המודעות השונות אותן ניתן לפרסם ביוטיוב ושיטת החיוב למפרסם בסוג פרסומת זו, המפרסם יחויב רק אם צפו בסרטון עד סופו.
  • Six second video ad – מודעות מסוג זה נקראות מודעות ״באמפר״. אלה הן מודעות וידיאו אשר אורכן הוא עד 6 שניות לכל היותר. על הסרטון הפרסומי להעביר את המסר בצורה מהירה ויעיליה תוך ניצול אופטימילי של הזמן הקצר העומד לרשות המפרסם. בסוג מודעה זו, הצרכן לא יכול לדלג על ההודעה, בשונה ממודעת – in stream ad.

כיצד מתבצע החיוב בסוג פרסומת זו?

נחויב על פי מחיר שנקבע ל1000 חשיפות. העלות לפרסום ביוטיוב נעה בין כמה מאות לכמה אלפים של שקלים בחודש.

תוכן עניינים

אודותינו

החברה המובילה ביותר ביותר בתחום קניית עוקבים לרשתות חברתיות, כל מה שרציתם לדעת על קניית עוקבים לרשתות חברתיות במקום אחד. אנו מנגישים לכם את הידע והשירות האיכותי ביותר מצורה נוחה ועושים לכם סדר בכל המידע הרחב שיש על הנושא.

צרו איתנו קשר

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם